• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

İkizler erkeği ve Yay kadını Zodyak’ın zıt burçlarıdır ancak bu onların bir çift olamayacağı anlamına gelmemektedir.

Yay kadınının güçlü etik ve macera anlayışı vardır. İkisini bir çift olarak harika yapan bir diğer şey ise ikisi beraberken ayrılma ihtimalleri oldukça azdır.

Yay kadını, İkizler erkeği ile tanıştıktan sonra onunla ilgili her şeyi öğrenmek ister. Büyük idealleri ve güçlü görüşleri olan Yay kadını bu özelliklerini kendine saklamak değil, paylaşmak ister.

İkizler erkeği insanların söylediklerine karşı oldukça ilgilidir ve bilgili olan herkesle iletişim halinde olmak ister. Yay kadınını oldukça felsefik bulan İkizler erkeğini Yay kadını bazen yüzeysel bulabilir.

Ancak bu olumsuz bir şey değil, çünkü Yay kadını ilişki için tüm derinliği sağlayan kişi olabilir. Bunun karşılığında İkizler erkeği ise Yay kadınına diğer değerlerden bahsederek onu etkisi altına alır.

İkisi de bağışlayıcı ve esnektir ve bu yüzden ilişkilerinde birbirlerinin diğer kişilerle flörtleşmesine kıskançlıkla karşılamaz.

Olumsuz Özellikleri

Yay kadını ve İkizler erkeği birbirlerine hissettikleri duygulardan dolayı kör olmuş gibi hissedebilir ve çoğu zaman gerçek yaşamı unutabilir.

Yaşam zorlaştığında ikisi de rüyadan uyanır ve daha fazla pratik olması gerektiğini fark eder ancak iki burç da pratik olmayı bilmemektedir. Bu da büyük bir problem olabilir bu yüzdden yaşamlarını düzenleyen üçüncü şahısların araya girmesine izin verebilirler.

İkisi de anı yaşar bu yüzden çoğu zaman kaygısızdırlar. Çoğu zaman sorumluluklarını yerine getirmek yerine eğlenmeyi tercih ederler.

İkizler Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Eğer iki burç da birbirlerine karşı sabırlı olursa harika bir ilişki yaşayabilirler. Eğer sabırsız olurlarsa ise oldukça iğneleyici ve huysuz olurlar ve bu da onların ilişkisini oldukça olumsuz etkiler.

Yay kadını kendi fikirlerini açıklamayı ister, İkizler erkeği ise kendisinin dinlenilmesinden hoşlanır. Eğer ikisi de birbirlerine özgürlük alanı verirse güçlü bir etkileşimleri olabilir.