• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Boğa erkeği ve Yay kadını arasındaki ilişkisinin yaşanabilmesi için iki tarafındaki birbirini çok sevmesi gerekmektedir. Çünkü Yaylar özgürlüklerine çok düşkündür. Boğalar ise güveni her şeyden çok önemsemektedir bu yüzden Yay kadını onu biraz sıkıcı bulabilir. Ancak Boğa erkeğinin gerçekçi olması, Yay kadınının hedeflerine çok yardımcı olacaktır.

Boğa erkeği oldukça romantiktir ve beyefendidir. Bu da Yay kadınının oldukça hoşuna gidecektir. Aynı zamanda Yay kadınının özgür olması ve diğer insanların ne düşündüğüne önem vermemesi de Boğa erkeğinin hoşuna gidecektir.

İki burcunda pratik ve alçakgönüllü olması onları birbirine çeker. Boğa erkeği evinde vakit geçirmekten çok hoşlanır. Yay kadınının ise gerçek bir evi yoktur. O seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmaktan keyif alır.

İkisi de partnerlerine karşı oldukça inançlıdır ve kendilerini ilişkilerine adarlar. Aynı zamanda iş ortağı olarak da oldukça iyi anlaşırlar. Boğa erkeğinin oldukça özel bir büyüsü vardır ve oldukça entellektüeldir. Yay kadını ise nasıl flört etmesi gerektiğini iyi bilir ve her şeyi daha heyecanlı hale getirir. Birlikte olduklarında ise oldukça eğlenceli ve ilginç zamanlar geçirirler.

Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeği partnerine her şeyden önce bir arkadaş gibi yaklaşmalıdır. İkisi de aslında kendisi gibi olan bir partnerle birlikte olmak istemektedirler. Bu yüzden Boğa ve Yay ilişkisi uzun ömürlü olmayabilir.

Yay kadını yaşamın tadını çıkarmak ve yeni yerler görmek ister. Risk almaktan hoşlanan Yay kadını için Boğa erkeği ise oldukça zıttır. Rutin bir yaşamdan hoşlanan Boğa erkeği, Yay kadını için oldukça sıkıcıdır.

Boğa Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Yay kadını ve Boğa erkeğinin iyi bir ilişkisi olabilmesi için kurallara ihtiyaçları olacaktır. Yay kadının oldukça hızlı bir temposu vardır bu yüzden Boğa erkeğinin ona ayak uydurması gerekecektir.

Eğer Boğa erkeği, Yay kadınını elde etmek istiyorsa aşırı istikrarlı tavırlarını bırakmalıdır. Yay kadını hiç kimsenin onu kontrol etmesine izin vermez ve Boğa erkeği ise kontrolcü yapısından asla vazgeçmez.

Boğa erkeğinin sahiplenici olması ona yardımcı olmaz. Yay kadınının birçok arkadaşı vardır ve Boğa erkeğinin bu kadını daha iyi tanıması lazım.