• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Sekizinci Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Güneş‘i sekizinci evde olan kişiler büyük resmi görebilen ve insanları tanıyan kişilerdir. Güneş’in buradaki görevi bu kişinin değerlerine olan hassasiyetini arttırır.

Ayrıca bu kişiler sorumluluk almaktan korkmazlar. Sosyal değerleri anlayan ve onları kullanmayı bilen kişilerdir. Bu kişiler diğer insanların sahip olduklarını çok merak eder.

Güçlü tarafları: Yoğun, içe dönük ve gözlemci
Olumsuz Yanları: Uzak, soğuk ve yalnız
Tavsiye: Diğer insanların söylediklerine daha az ilgi göstermelisin.
Ünlüler: Emma Watson, Ryan Gosling, Kylie Jenner, Demi Moore.

Sekizinci evinde Güneş olan kişilerin derin duyguları olduğu için daima uyum içerisinde olması gerekmektedir. Bu kişiler kaderin ona gönderdiği mesajları anlamaktadır böylelikle kendisine olan farkındalığı da artmaktadır. Bu kişiler ökült konulara ilgi duyarlar.

Güneş’imiz aynı zamanda egoyu temsil etmektedir. Bu kişiler daima kendilerinde değişiklik yapmak ve gün geçtikçe de daha iyi birisi olmak istemektedirler.

Bu kişilerin sürekli dış görünümlerinde değişiklik yapması çok normaldir. Oldukça duygusal olan bu kişiler aynı zamanda büyük ruhsal değişimler de yaşarlar. Bu kişiler aydınlanma ve kişisel gelişim hakkında olan kitaplara ilgi duyabilirler. Metafizikle yakından ilgili olan kişilerdir.

Birçok astrolog sekizinci evinde Güneş olan kişilerin oldukça derin bir kişiliğe sahip olduğunu söylemektedir. Bu kişiler derin mevzulara ilgi duymaktadırlar. Gizli ve saklı kalan her şeyi keşfetmek isterler.

Bu kişiler için ölüm bir son değil, değişim sürecidir. Yaşamlarında aradıkları partner ise onları duygusal açıdan stabil hissettirecek kişilerdir.

Olumsuz Özellikleri

Bu kişiler duygusal olarak kendilerini yalnızlaştırabilirler ve egolarıyla ilgili problemler yaşayabilirler. Bu kişiler yakınlarını kaybetmekten, kısıtlandırılmaktan ve sosyal olarak reddedilmekten korkarlar.

Bu kişilerin genç yaşlarda psikolojik tedavi almaları oldukça olası bir durumdur çünkü bilinmeze karşı bir ilgi duydukları için fantezilere kapılabilirler.

ETİKETLER