• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Sekizinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Marsı sekizinci evde olan insanlar enerjik, şehvetli ve diğer insanların sırlarını bilmek, nasıl çalıştıklarını öğrenmek, olabildiği kadar çok şeyi bilmek için heveslidirler.

 

Bu kişilerin parayla sorunları olabilir bu yüzden maddi açıdan iyi halde olan bir partner onların gerçek kahramanı olacaktır çünkü artık hayatta kalmak için stres atında kalmayacaklardır.

Mars Sekizinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Tensel, özenli ve açık sözlü.

Zayıf Yanları: Materyalistik ve aç gözlü.

Tavsiye: Başkalarının dramında fazla dahil olmaktan kaçının.

Ünlüler: Ariana Grande, Lindsay Lohan. Bruce Willis, Kendal Jenner.

Bu bireyler hayatlarında her şeyi paylaşacakları birisine ihtiyaçları vardır, çünkü beraberlik onların mutlulukları için gereklidir. Ancak eğer mükemmelliğe yaklaşmak istiyorlarsa, hazlarını hafifletmeleri gerekir.

Marsı 8. evde olan kişilerin onları ya bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde kendilerini değiştirmeye iten bir egoya sahiptirler. Tamamıyla farklı insan olmak için başkalarından büyük ölçüde etkilenirler.

Egolarını seks yoluyla ifade ederler, sevişmeye geldiğinde çok yoğundurlar, bu yüzden bir çok insan onları yetenekli sevgililer olarak görürler.

Bu kişiler diğer insanlara aniden bağlanabilirler, bu yüzden sevgilisini nasıl bırakacağını ve onları nasıl daha özgür bırakacaklarını öğrenmeleri gerekir. Onların bu sahipliği partnerlerini çok rahatsız edebilir ve bu yoğun bağlılık gerçek bir problem haline gelebilir, bu yüzden bir çok insan onlardan sıkılabilir.