• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Genel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Element: Ateş
Nitelik: Değişken
Renk: Mavi
Gün: Perşembe
Gezegeni: Jüpiter
Dost burçlar: Koç, Aslan
Uğurlu sayıları: 3, 7, 9, 12, 21
Tarihi: 22 Kasım – 21 Aralık

Güçlü yönleri: Cömert, idealist, kaliteli mizah anlayışı
Zayıf yönleri: Tutamayacağı sözler verir, sabırsız, patavatsız
Sevdikleri: Özgürlük, seyahat, felsefe, dışarısı
Sevmedikleri: Yapışkan insanlar, kısıtlanmak, uçuk teoriler, detaylar

Zodyak’ın dokuzuncu burcu olan Yaylar oldukça meraklı ve enerjik yapıları ile dikkatleri üzerine çeker. Onlar Zodyak’ın en çok gezen burcudur. Açık fikirlidirler ve felsefi görüşleri onları hayatın anlamını bulmak için dünyanın her yerini gezme isteği uyandırıyor. Dışadönük insanlardır ve düşüncelerini somut eylemlere dönüştürebilirler. Hedeflerine ulaşmak için ise her şeyi yaparlar.

Ateş elementine mensup olan Yaylar tecrübe edinmek için dünya ile temasa geçmek ister. Zodyak’ın en büyük gezegeni olan Jüpiter tarafından yönetilen Yay burçları oldukça coşkuludurlar ve bundan dolayı büyük bir mizah anlayışına sahiptir.

Özgürlük onların en büyük hazinesidir. Onlar özgür bir şekilde seyahat etmek ve farklı kültür, felsefi görüşleri keşfetmek isterler. Onların dürüst yapılarından dolayı Yay burçları eğer bir şey söylemek istiyorsa bu kouda oldukça sabırsız ve patavatsız olabilir. Bu yüzden düşüncelerini daha hoşgörülü bir şekilde dile getirmeyi öğrenmelidirler.

ETİKETLER