• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Başak kadını birbirinden çok farklıdır. İkisinin de hayata yaklaşımları farklıdır ve bu yüzden bir çift olarak çevresindeki kişileri şaşırtırlar.

Bu çift birbirlerinin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde anlayabilir bu yüzden birlikte oldukça mutlu bir çift olabilirler. Eğer Başak kadını, Aslan erkeği ile olan ilişkisini ciddi olarak düşünüyorsa bu ikilinin mükemmel bir birlikteliği olur.

Kendisine iltifat edilmesine bayılan Aslan erkeği, Başak kadınından kendisiyle alakalı samimi iltifatlar duymak ister. Oldukça korumacı olan Aslan erkeği, Başak kadınıyla ilgilenmek ister ve özellikle zor zamanlarında sürekli onun etrafında olmak ister.

Oldukça romantik olanlar yapan Aslan erkeği, Başak kadınını şaşırtır. İkisi de oldukça sadıktır. Evinde vakit geçirmeyi seven Başak kadını ev ortamını ise daima sıcak ve temiz tutar.

Olumsuz Özellikleri

Aslan erkeği bir kontrol delisidir bu yüzden ilişkiyi yönetmesi Başak kadınını sinirlendirebilir. Oldukça inatçı olan Başak kadını dışarıdan çok özgüven sahibi gibi görünmeyebilir ancak oldukça güçlü iddiaları vardır ve dik başlıdır.

Birbirleriyle tartıştıkları sırada ise egoları incinir. Özellikle Aslan erkeği büyük ölçüde kırılır çünkü bir Aslanın çevresindeki kişilerden daima iltifatlar duymaya ihtiyacı vardır.

Bir diğer problem ise Başak kadınının çok fazla mükemmeliyetçi olmasıdır. Başaklar her şeyi eleştirirler bu yüzden kendisini daima mükemmel olarak gören Aslan erkeği onun tavrından oldukça rahatsız olabilir.

Başak kadını masumdur ve tatlıdır, Aslan erkeği ise gürültülü ve savurgandır.

Aslan Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Başak kadını ne olursa olsun daima Aslan erkeğini desteklemeli ve ihtiyacı olduğunda ona iltifatlar etmelidir. Aslan erkeği ise Başak kadınının mükemmeliyetçi olan özelliğini kabul etmeli. Eğer ikisi de birbirlerini olduğu gibi kabul ederse bu ilişki sonsuza kadar sürecektir.

Başak kadını, Aslan erkeğinden çok fazla şey beklememeli. Eğer onu değiştirmeye çalışırsa, Aslan erkeği kendisine özgü olan tüm kişiliğini kaybeder.

Eğer Aslan erkeği, Başak kadınını etkilemek istiyorsa onun ilgisini çekmeli. Eğer dürüst olursa Başak kadını ondan oldukça etkilenecektir. Bu yüzden haksız olduğunda haksızlığını kabul etmelidir.