• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları başarabilecekleri şeylerde kendilerine çok güvenmelerini sağlar ve genellikle başaracakları şeyleri istedikleri gibi olacaktır.

Doğum haritasının birinci evinde Jüpiter bulunan insanlar iyimser, şanslı ve aşırı derecede dürüsttür. Ama patavatsızlıklarıyla bazen başkalarının duygularını incitebilir, başlarını belaya sokabilirler çünkü bu insanlar bazen saldırgan olurlar.

Bu gezegen bolluk gezegeni olduğu için, birinci evinde Jüpiter olan insanlar diğerlerine göre daha kolay kilo alacaklardır. Başka ülkelere seyahata olan aşklarını hiçbir şeye değişmeyeceklerdir çünkü istedikleri tek şey görebildikleri kadar yer görmektir.

Jüpiter Birinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Hırslı, sosyal ve şık.

Zayıf Yanları: Karamsar, eleştirici ve inatçı.

Tavsiye: Varsayımlarına ve geçmişe daha az güvenmeliler.

Ünlüler: John Lennon, Cristiano Ronaldo, Marlon Brando, Alyssa Milano.

Jüpiter insanlara iyi bir hava getirir bu yüzden doğum haritasındaki bu yerleşim insanların hayatlarını daha kolay ve daha eğlenceli yapar. Bu ev insanları bütün belirsizliklerden ve olumsuz şeylerden kurtarır. Bu evin bireyleri etkileyici, genellikle sağlıklı, astrolojiyle arası iyi ve dürüstlerdir.

Hazır sağlıktan bahsetmişken, bu insanlar gençliklerinde dişleriyle ilgili problemler yaşayabilirler. Bu insanlar bir kanıt görene kadar bir şeylere inanmayan insanlardandır. İlk çocuk olarak dünyaya gelmeleri ve dine aşırı bir önem vermeleri muhtemeldir. Bir toparlamak gerekirse bu evin yerlileri sağlıklı bir hayat yaşayacaklardır. Bu insanlar çok güzel ve tatlı yaratıklardır ve yalan söylemezler.