• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’i Koç burcunda olan kişiler bir işe girişmeden önce iki kez düşünmezler. Onlar kendi fırsatlarını yaratabilen kişilerdir ve tek başlarına çalışmaktan asla korkmazlar.

İyi birer girişimcidirler ancak bu kişilerin her seferinde yeni bir fikir keşfettikleri zaman dikkatleri dağılabilir. Eğer bir iş kuracaklarsa, kendi bitirmek üzere olduğu işleri çalışanlarına onlara devredecektir.

Tarzı: Hızlı ve yetki verici
Özellikleri: Yenilikçi, kendine güvenen ve şanslı
Zayıflıkları: Sabırsız olması ve ruh halinin sürekli değişmesi
Tavsiye: Rahatlamak için kendine biraz zaman ver
Ünlüler: Fyodor Dostoyevsky, Chuck Norris, Wiz Khalifa, Sia, Lisa Kudrow.

Yeni kavramlar onların dikkatini çeker ancak kendilerini çok fazla detaylara kaptırmamaya dikkat etmeliler. Doğuştan liderdirler, büyük fikirleri vardır ve toplum önünde konuşmada çok iyidirler.

Özgüvenli ve enerjiktirler. Kendilerine çok güvenirler. İnsanlar üzerinde iyi etki bırakırlar hem saygı gösterirler hem de saygı görürler.

Ancak bazen özgüvenlerini abartmamaya dikkat etmelidirler. Yeteneklerini ve kişiliklerinin farkındadırlar ve kendi işlerini kurduklarında oldukça başarılı olacaklardır.

Yönetme yetenekleri oldukça güçlüdür. Kendi ahlakından ve prensiplerinden gurur duyuyorlar. Daima temiz yoldan gitmeyi tercih ederler. Dürüsttürler ve bu yüzden harika birer lider olurlar. İnsanlar onun iyimserliğini ve cömertliğini takdir eder.

Jüpiter onları kendi kendine yeten bireyler yapar. Bu yüzden etrafındaki diğer insanlarda onun gibi olmak isteyecektir. Jüpiter Koç’lar kendi güçlerini fark ettikleri zaman, hayatta bir şeyleri başarmak için daha da kararlı olacaklardır.

ETİKETLER