• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter Burcu Nedir? Nasıl Bulunur?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter gezegenlerin en büyüğüdür. Bu yüzden ‘büyüme ya da gelişme‘ gezegeni olarak adlandırılmaktadır. Jüpiter gezegeni yüksek öğrenim ve şansla ilgili olan bir gezegendir bu yüzden Zodyak’ın en yardımsever gezegenidir. Haritasında güçlü bir Jüpiter’i olanları hayatta güzel şeyler beklemektedir. Jüpiter aynı zamanda adaleti, ahlakı ve maneviyatı temsil eder. Eğer doğum haritanızda Jüpiter kötü bir konumdaysa o kişi sorumsuz bir şekilde davranabilir, büyük riskler alıp başaracağını düşünebilir. Yani oldukça abartılı bir davranışa ve müsrif bir tavıra sahip olabilir.

Jüpiter hayallerimizi yerine getirmede yardımcı olur. Jüpiter gezegenizin hangi burçta olduğunu öğrenmek için doğum haritanızı çıkarmanız gerekmektedir. Jüpiter’deki burç yılda bir kez değiştiği için doğum saati çok önemli değildir ancak hangi evinize düştüğünü ve sizi hangi alanda etkilediğini öğrenmek istiyorsanız kesin doğum saatinize ihtiyacınız olacaktır.

Jüpiter burcunuzu öğrenmek için tıklayın.

ETİKETLER