• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç erkeği ve Başak kadını oldukça başarılı bir ilişki yürütebilir, onları farklı yapan şey aynı zamanda bir araya getiren şeydir. Eğer güçlü taraflarına odaklanırlarsa, beraber hoş bir birliktelik yaşayabilirler.

Koçlar daima enerjik ve genç olmaları ile ünlüdür, Başaklar ise oldukça olgun ve ketumdurlar. İkisinin de sahip olduğubu duygular iyi bir şekilde birleşir ve çift olarak ortaya güzel bir uyum koyar.

İkisi de oldukça romantiktir. Başak kadını bazen Koç erkeği ile hiç tanışmamış olmayı dilese de, ayrıldığında yine de gözleri onu arayacaktır.

Başak kadını, Koç erkeğinin en iyi taraflarını ortaya çıkarır. Koç erkeği girişimcidir ve her şeyi başlatan kişidir, Başak kadını da ona bu liderlği verir. Başak kadını oldukça olgundur bu yüzden Koç erkeğine hayallerini gerçekleştirmesinde yardım edecektir.

Başak kadınının aklı çok meşguldür ancak bu onun eğlenceli olmadığı anlamına gelmez. Başak kadını, Koç erkeğinin bencil olmasını kabullenecektir çünkü Başak kadını oldukça kibar ve esnektir. Nereye giderlerse gitsinler Başak kadını onu destekleyecektir.

Olumsuz Özellikleri

Koç erkeği çok fazla hayalperest olabilir ve fantezilerinde kaybolabilir. Bazen kendisini gerçeklikten çok uzaklaştırabilir. Başak kadını ise derin ve ukaladır Koç erkeğinin yüzeyselliğini asla anlayamaz.

Başak kadını finansal olarak sabit bir geliri çok önemser ve materyalizme önem verir. Koç erkeği ise bağımsızdır ve özgürlükçüdür. Birlikteyken Koç erkeği, Başak kadınının onu bağladığını ve istediğini yapmasına izin vermediğini düşünebilir. Bunun nedeni ise Koç erkeğinin derin bir şekilde Başak kadınını tanımamasıdır.

Oldukça eleştirici olan Başak kadını yanıldığını kabul edemez.

Koç Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Koç erkeği, Başak kadınının bazen daha çok dikkat çektiğini kabullenmesi gerekir. Eğer onunla birlikte olmak istiyorsa Başak kadınını etkilemeli. Eğer Koç erkeği anlayışlı, destekleyici olursa Başak kadınını mutlu ve memnun hissettirecektir.

Birbirlerine kibar bir şekilde tavsiye vermeliler bunu emir veriyormuş gibi yapmalılar. Ayrıca Başak kadını rutine takılmamaya dikkat etmeli çünkü Koç erkeği bunu sıkıcı bulabilir.