• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Yedinci Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i yedinci evde olan kişiler toplumun gözü önünde olmak isterler ve aynı zamanda diğer insanların onlar hakkında ne düşündüklerini çok önemserler.

Bu kişiler daima insan ilişkileri içerisinde yer alan kişilerdir ve diğer insanlara yardım ettiklerinde kendilerini daha iyi hissetmektedirler. Bu kişiler yaşamlarında uyum ve denge isterler. Bu yüzden meditasyon yapmayı severler ve bir olayı farklı bakış açılarından analiz ederler.

Güçlü tarafları: Büyüleyici, sosyal ve açık fikirli
Olumsuz Yanları: Dikkatli, soğuk ve konsantre bozukluğu
Tavsiye: Değer verdikleri şeylerin diğer insanlar tarafından yapılmadığını öğrenmeleri gerekmektedir.
Ünlüler: Prince William, Kylie Jenner, Gisele Bundchen, Carl Jung.

Güneş’i yedinci evde olan kişilerin insanlarla ilişki kurma yetenekleri oldukça güçlüdür ve bu yüzden gittikleri yere uyum ve huzur getirirler. Bu kişiler aşk hayatlarında ise yalnız olmayı sevmezler. Herkes tarafından beğenilmek isteyen bu kişiler reddedilmekten çok korkarlar.

Bu kişiler uyumun her yerde ve her zaman mümkün olmadığını kabul etmek zorundadırlar. Aynı zamanda herkesin onu sevmesi de mümkün değil. Bu kişiler bekarken mutsuz hissederler.

Bu kişilerin sosyal kişilikleri huzur getirir. Bu kişilerin sürekli bir partner arayışı içerisinde olması bu kişilerin şefkat ve sevgi isteyen kişiler olduğunu göstermektedir.

Bu kişiler harika liderler olabilir. Çok güçlü bir adalet anlayışları olduğu için bu kişiler haksızlık yapmaktan oldukça çekinirler. Bu kişiler aynı zamanda bire bir ilişkilerde bazı sorunlar yaşayabilirler.

Olumsuz Özellikleri

Bu kişiler diğer insanların onlar hakkında ne düşündüklerine çok önem verir ve kendi kimliklerini de diğer kişilerin fikirlerine göre oluştururlar. Ayrıca yanlarında kimseyi görmediklerinde kendilerini yararsız ve kayıp hissederler.

Ayrıca bu kişiler partnerlerine çok bağımlı birisine dönüşebilir bu yüzden daima kendilerine vakit ayırmaya özen göstermelidir.

ETİKETLER