• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve İkizler kadını ilişkisi oldukça farklı olabilir. İkizler kadını, Oğlak erkeğinin daha fazla eğlenceli ve rahat olmasını sağlayacaktır. Yüzeysel ve konuşkan olan İkizler kadını, Oğlak erkeğinin hayatında eşsiz bir yere sahip olacaktır. Eğer bu ikili birbirlerini gerçekten severse bu ilişki gerçekten çok güzel olacaktır.

İkizler kadını, Oğlak erkeğinin daha fazla rahat olmasına yardım edebilir, Oğlak erkeği ise İkizler kadınının daha fazla sorumluluk sahibi olmasına yardımcı olabilir. İkisinin arasındaki etkileşim oldukça güçlü olacaktır ve bu ilişki büyüleyici olacaktır.

İkizler kadını ilk kez hayatında konuşmacı olmak yerine uygulamacı olacaktır. Oğlak erkeği ise hayatında ilk kez kurallarını esnetecektir ve onu bunu yaparken görmek neredeyse imkansızdır.

Oğlak erkeği cömert ve yardımseverdir bu da onun İkizler kadını ile iyi bir ilişki yaşamasını sağlayacaktır. İkizler kadını ise Oğlak erkeğinin nezaketini ve iyiliğini takdir edecektir.

Bu ikili birbirlerini daha çok tanıdıkça birbirleri için daha değerli olacaktır. Oldukça maceraperest ve meraklı olan İkizler kadını özgür ruhtur. Ancak Oğlak erkeği ile karşılaştığında insanların aynı zamanda kararlı ve sadık olduğunu görecektir.

Bu ikilinin konuşmaları ise oldukça entellektüel ve eğlenceli olacaktır. Oğlak erkeği iyi bir gözlemcidir bundan dolayı İkizler kadınının tüm maceralarını ve hayallerini dinleyecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkizler kadını oldukça ciddi olan Oğlak erkeğini depresif ve sıkıcı bulabilir. Ayrıca İkizler kadını anı yaşarken, Oğlak erkeği ise gelecek için endişelenir. Yani bu ikilinin karakterleri birbirinden tamamen farklıdır.

İkizler kadınının çok flörtöz ve özgür ruhlu olması da Oğlak erkeğini rahatsız edebilir.

Oğlak Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Oğlak erkeği ve İkizler kadınının farklılıklarını çözebilmeleri ve sonsuza kadar beraber olabilmeleri için birbirlerine karşı duydukları sevgiye güvenmeleri gerekmektedir. Bu ikilinin birbiriyle uzlaşması gerekmektedir. İkisi de sabırlı olmalıdır ve birbirlerini keşfetmelidir.

ETİKETLER