• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Yedinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanların birilerinin kalplerini ısıtacak ve rakiplerini arkadaşa dönüştürecek bir çekiciliği ve gülüşü olmasına yardımcı olur.

Refah ve iyi şansın gezegeni olan Jüpiter ve evlilik ve diğer ilişkilerin evi olan yedinci ev insanları adil birer insan yapar. Bu insanlar genellikle yasal konularda şanslıdırlar ve herhangi bir çatışmayı çözmeye yetenekleri vardır.

Doğum haritasının yedinci evinde Jüpiter bulunan insanların ilişkileri çoğu zaman başarılı olacaktır çünkü diğerlerini ikna edecek kadar çekicilerdir. Ancak bütün bu şanslılık olayına alıştıkları için onlar için tehlike oluşturur, böylece çok kendine güvenen bir birey olmak onlar için iyi bir fikir olmayacaktır.

Jüpiter Yedinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Kararlı, iş birlikçi ve diplomatik.

Zayıf Yanları: İşlere burnunu sokan, kibirli ve inatçı.

Tavsiye: Kendilerine nasıl güveneceklerini öğrenmeleri gerekir..

Ünlüler: Marilyn Monroe, Mahatma Gandhi, Christina Aguilera, Jim Morrison.

Yedinci evinde Jüpiter’e sahip olan insanlar birden fazla kere evlenebilirler. Bu gezegen Yay burcunun yöneticisidir, ki bu ise felsefenin, seyahatlerin, ve bilgiye olan arayışın işaretidir, böylece farklı bir ülkeden birileriyle evlenebilirler ve içinde bulunacakları yeni bir kültüre sahip olurlar. Yedinci evinde Jüpiter bulunan bireyler güzel insanlarla evleneceklerdir. Bu insanlar cömertlerdir ve genellikle ebeveynlerinden daha başarılıdırlar. Bu yerleşimdeki Jüpiter bu evin sakinlerini birer hayat yolcusu yapar ve yaptıkları her şeyde bir şansa sahip olurlar.