• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Balık Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2,40 out of 5)
    Loading...

Uranüs’ü Balık burcunda kişilerin hayal güçleri oldukça güçlü, daima yeni fikirler düşünen ve idealist planları olan kişilerdir. Onlar hayalperest insanlardır ve ruhsal benliklerine odaklanmışlardır.

Hassas ve mantıklıdırlar aynı zamanda. Kendileriyle ilgilenmeyi tercih ederler,

Tarzı: Ruhsal ve güvenilir
Özellikleri: Merhametli, iyimser ve kibar
Zayıflıkları: Aşırı hassas ve bazen tembel
Tavsiye: İnsanlar üzerindeki etkilere dikkat et
Ünlüler: Marilyn Monroe, Wolfgang Amadeus Mozart, Marlon Brando, Paul Newman.

Kötü bir şey olduğunda ruh halleri değişir ve normal ruh haline dönmek oldukça zordur. Doğaları gereği ruhsal bir kişilikleri vardır. Ökült konulara oldukça meraklıdırlar ve dünyayı iyileştirmek için bu teknikleri kullanırlar.

Geçmiş yaşantılarını bir kenara bırakmalıdır böylelikle kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakabilirler. Oldukça empatik kişilerdir ama bu onlar için aynı zamanda bir problem olabilir. İnsanlardan onay olmak onlar için oldukça önemlidir. Takdir edilmek isterler eğer bunu göremezlerse depresyona girebilirler.

İdealist ve hayalperest kişilikleri sayesinde hedefleri için her türlü fikirleri bulabilirler. Diğer insanlar tarafından kandırılmaya izin vermezler. Oldukça realist ve mantıklıdırlar.

Harika bir hayal güçleri ve yenilikçi bir ruhu vardır.

ETİKETLER