• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova burcu erkeği ve Kova burcu kadını ilişkisinde eğlence ve heyecan eksik olmayacaktır. İkisinin de ilgi alanları ve fikirleri oldukça benzerdir ancak yaklaşımları farklı olabilir. Her şeyden önce bu ikili çok iyi yakın arkadaş olacaktır. Ve sadece güçlü bir arkadaşlık onların iyi bir ilişki yaşamasına neden olacaktır.

Bu çift ne yaşarlarsa yaşasın birbirlerini sonuna dek destekleyecek ve sonsuza dek çok yakın arkadaş olacaklardır. Evlenip evlenmeyecekleri ise onlar için belirsiz olabilir çünkü Kovalar gelenekçi değildir bu yüzden birlikteliklerini evlilikle resmiyete dökmek onlar için bir anlam ifade etmez.

Kova erkeği ve Kova kadını arasındaki etkileşim oldukça güçlü olacaktır. İkisi de pratik ve mantıkçıdır ve bir karar alırken asla duygularını karıştırmazlar. İkisinin de planları birbirlerine benzer olduğu için bu çift çok iyi anlaşacaktır. İkisi de bağımsız olmak ister bu yüzden birbirlerine karşı da kontrolcü ve sahiplenici davranmayacaklardır.

Bu ikili birlikteyken asla birbirlerinin umutlarına ve hayallerine basmayacaklardır. Ayrıca birbirlerine karşı oldukça dürüst olacaklardır. Sıra dışı olmayan bu çift birlikte çok ilginç şeyler hakkında konuşacak ve çok farklı şeyler yapacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

İki Kovanın günlük yaşam sorumlulukları ile baş etmesi oldukça zordur. İkisi de gelecek için çok fazla endişelenmezler. Onlar sadece anı yaşarlar ve sadece bulundukları an için stres yaparlar.

Bazen bu ikili faturaları bile ödemeyi unutabilir ve bundan dolayı Kovalar tartışabilirler.

Kova Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

İkisinin de finansal anlamda daha dikkatli olması onların ilişkisi açısından önerilmektedir. Aynı zamanda egolarını bir kenara bırakmalı ve akşamları yürüyüşe çıkarak günün stresini atmalıdırlar.

Özellikle bu ikili birlikte çalıştıklarında oldukça etkili olacaklardır. İkisinin de birbirlerine olan saygısı aynı zamanda hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacaktır.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.