• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Satürn‘ü Yengeç burcunda olan kişiler yakın arkadaşlarına ve ailesine büyük bir ilgi gösterirler. İnsanlarla kurdukları ilişkileriyle derinden ilgilenirler ve mümkün olduğu kadar ilişkilerini geliştirmek isterler.

Çocukluk yıllarında çok fazla ilgi görmedikleri için mutsuz olabilirler.

Tarzı: Evcik ve rahat
Özellikleri: Cömert, hoşgörülü ve sakin
Zayıflıkları: Karamsar ve sabırsız olması
Tavsiye: Kendini kısıtlama
Ünlüler: Charlize Theron, Penelope Cruz, Bob Marley, Tyra Banks, David Beckham.

Duygusal olarak oldukça hassas ve kırılgandırlar, bu yüzden bir insana açılmakta zorluk çekebilirler. Duygusal sezgilerin eksikliğinden dolayı kendilerini ifade etmede zorlanabilirler.

Çoğu zaman duygularını içine hapseder, insanların görmesindense duygularnı içine atmak onlar için daha iyidir. Yakın ilişkileri onlar için çok önemlidir. Aile üyelerinden birisi bir problemle karşılaştığında harekete geçen ilk kişi onlar olur.

Geçmiş yaşamları onlar için büyük bir problem oluşturabilir ve onlarda kötü bir etki bırakabilir. Kısıtlanmış ve baskı altında kalmış gibi hissedebilirler.

Ev ortamını severler bu yüzden onların evleri oldukça sakin bir ortama sahiptir. Sadık ve sevecendirler. Ancak derin duygularını içlerinde tuttukları zaman büyük bir problemle karşılaşabilirler.

ETİKETLER