• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
    Loading...

Yay erkeği ve Yengeç kadını eğer birbirlerini anlamaya çalışırlarsa oldukça güzel bir ilişki yaşayacaklardır.

İkisinin de birbirlerinde keşfedecek çok güzel özellikleri vardır çünkü Yengeç kadını kadınlığı temsil ederken, Yay erkeği de maskülenliği temsil etmektedir.

Yay erkeği ve Yengeç kadını birlikteyken Yay erkeği dış dünyanın ne kadar ilginç olduğunu gösterecektir, Yengeç kadını da Yay erkeğine birisine bağlanmanın aslında kapan olmadığını gösterecektir.

Yay erkeğinin bağımsız bir karakteri vardır ancak Yengeç kadınının korumacı tavrı onun çok hoşuna gidecektir. Bu çift bir şey yapmaya karar verdiklerinde onu gerçekleştirmeye çalışacaklardır.

Sohbet etmeye başladıklarında birbirlerini anlayacaklardır. Yengeç kadını sezgilerine göre hareket eder ve Yay erkeği de bundan etkielnir. Aynı zamanda Yengeç kadını, Yay erkeğinin eğlenceli ve komik kişiliğini çok sevecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği bir yerde uzun süre kalamaz. Yengeç kadını ise daha çok stabildir bu yüzden bu ikilinin bununla ilgili sorunları olabilir. Yengeç kadını partneri ile birlikte rahat bir evde yaşamak ister ve evine çok bağlıdır.

İkisi de yönetilmeyi sevmez. Zaman geçtikçe aslında bu ikili birbirlerinden ne kadar farklı olduğunu anlayacaklardır.

Yay Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Eğer Yengeç kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa duygularını göstermelidir çünkü Yay erkeği kadınsal duyguların gösterilmesinden çok etkilenir. Aynı zamanda Yengeç kadınının özgüven sahibi olması da çok etkili olacaktır.

Yay erkeği ise, Yengeç kadınına hayatı sevdiğini göstermelidir. Onun coşkunluğu Yengeç kadınını etkileyecektir. Aynı zamanda Yay erkeği sık sık Yengeç kadınını dışarı arkadaşları ile birlikte yemek yemeye götürebilir. Spontone olmak bu ilişkiyi daha da iyileştirecektir. Oldukça çekingen olan Yengeç kadını böylelikle daha dışa dönük ve daha sevgi dolu olacaktır.