• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uranüs‘ü Başak burcunda olan kişiler daima yeni fikirler ortaya atan ve bir durum hakkında birden fazla çözüm yolu bulabilen kişilerdir. Daima farklı ve yaratıcı yöntemler bulurlar.

Çok kolay doğaçlama yapabilen insanlardır çünkü oldukça becerikli, yaratıcı ve analitik bir kişilikleri vardır.

Tarzı: Tensel ve sempatik
Özellikleri: Gözlemci, güvenilir ve alçakgönüllü
Zayıflıkları: Telaşlı ve sinirli
Tavsiye: Fiziksel egzersiz yapmak sana iyi gelebilir.
Ünlüler: Johnny Depp, Jodie Foster, Nicole Kidman, Keanu Reeves, Kurt Cobain, Whitney Houston.

Bilimin yeni bir çağ açabileceklerine inanırlar bu yüzden ilgilerini çok çeker. Oldukça titiz ve analitik bir kişilikleri vardır. Bu yüzden en gereksiz detaylar üzerinde bile durabilirler.

Bu onları oldukça etkin, üretken yapmaktadır. Onlarla ilgili iyi olan bir diğer şey ise kendi başarılarını sürekli olarak övmemesidir. Onları basit bir şekilde tebrik etmeniz onlar için yeterli olacaktır.

Eleştirel bir zihinleri vardır. Bir problem için çok farklı çözüm yöntemleri geliştirebilirler. İnsanlara çok fazla güvenmezler. Sahne ışığı altında parlak istemeseler de yüksek mevkilerde çalışmak isterler.

Ancak bu kişiler oldukça takıntılı ve kontrol delisi olabilirler. Eğer bir şey onların ellerinden kayıp giderse onlar da tüm odaklarını kaybedecekler ve gergin hissedeceklerdir.

ETİKETLER