• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay burcu erkeği ve Başak burcu kadınının harika bir kimyası vardır çünkü ikisi de entellektüel kişiliklere sahiptirler. İkisi de açık fikirlidir ve keşfettikleri ilginç bilgileri birbirleri ile paylaşmak isterler. Aynı zamanda rahat tavırlara sahip olan bu iki burç iyi anlaşacaktır.

İkisinin de birçok hedefi ortaktır bu yüzden ikisi de kariyerlerinde başarıyı hedefler. Başak kadını tüm detaylara büyük bir ilgi gösterir ve bundan dolayı da partnerinin onu tebrik etmesini ister.

İkisi de düşünmeyi çok sever bu da onları bir araya getiren bir özelliktir. İkisi de birbirlerini zeki ve becerikli olarak görür. Sosyal yaşam söz konusu olduğunda ise ikisi de oldukça rahattır.

Eğer bir araya gelirlerse birlikte çok iyi bir yaşam yaşayacaktır ve çok şey hakkında konuşacaklardır. Yay erkeği, analitik becerileri güçlü olan Başak kadınına yaratıcı fikirler sunduğunda ona daha da yakınlaşmış olacaktır.

Her şeyden önce bu ikili çok iyi yakın arkadaş olacaktır sonrasında ise ilişkileri daha da anlamlı bir hale gelecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkisinin de birçok özelliği ortak olabilir ancak birlikte yaşamak söz konusu olduğunda bu iki burç birbirleri ile çakışabilir. Başak kadını rahat bir yaşam yaşamak ister ve evini korur. Yay erkeği ise dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır.

Aynı zamanda ikisi de doğrucudur Zaman zaman patavatsızlık yapan Yay erkeği, Başak kadınını derinden incitebilir. Ayrılmalarına sebep olacak bir diğer neden ise Yay erkeğinin ilişkiden çabuk sıkılıp başka birisi ile birlikte olmak istemesi de olabilir.

Yay Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Eğer Başak kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa mükemmeliyetçiliğini geri plana atmalıdır. Aynı zamanda zaman zaman Yay erkeğinin tek başına bırakmalıdır.

Eğer Yay erkeği, Başak kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha gelenekçi olabilir. Mesela yemek yemek için restoranı onun seçmesine izin vermelidir.