• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova burcu erkeği ve Başak burcu kadını ilişkisi oldukça ilginçtir çünkü bu ilişki eğlenceli olduğu kadar aynı zamanda sinirlendirici olabilir. Ancak yine de bu ikili işleri yoluna sokmak için çabalayacaktır.

İkisinin birbirleriyle olan iletişim çok iyidir bu yüzden birbirlerine karşı çok sevecen olacaktırlar. Bir araya geldiklerinde ise oldukça ilginç konular hakkında konuşacaklardır. Zodyak’ın en mükemmel çifti olmayabilirler ancak bu ikili birbirlerinin yanında olmaktan büyük keyif alacaktır.

Kova erkeği ve Başak kadını birbirlerine karşı büyük bir saygı gösterecektir. Bu çift büyük bir adım atıp evliliğe karar vermek oldukça basit olacaktır. İkisi arasındaki enerji hayatlarında iyi şeylerle karşılaşmasına yol açacaktır. Bu yüzden ikisi de bu ilişkinin yıkılmayacağını bilir.

İkisi de entellektüel bireylerdir ancak yaklaşımları farklı olabilir. Cinsel yaşamlarında da birbirlerini etkileyen bu çift oldukça mutlu olacaktır. Başak kadını sabırlıdır bu yüzden Kova erkeğinin açılmasını bekleyecektir. Kova erkeği ise Başak kadınının koruyucu kişiliğini fark edecektir ve onunla birlikte olmak için savaşacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Başak kadını sadık ve ilişkisine bağlı bir kişiyle birlikte olmak ister. Özellikle Başak kadınının üzgün olduğu zamanlarda Kova erkeği, onun kadar meraklı olup onun nasıl hissettiğini merak etmeyecektir.

Ayrıca Kova erkeği daima yeni şeyler keşfetmek ister bu yüzden rutini seven Başak kadınından sıkılabilir ve bu ilişki aniden bitebilir. Ayrıca eğer Kova erkeği, Başak kadınının prensiplerine saygı duymazsa bu durumdan Başak kadını çok rahatsız olacaktır.

Kova Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Eğer bu çift birlikte mutlu olmak istiyorsa sosyal olmaları gerekmektedir. Bu onları sakin bireyler yapacaktır. Ayrıca Başak kadınının tatilleri ve akşam yemeklerini planlaması Kova erkeğinin hoşuna gidecektir.

Finansal konularda ise Başak kadını liderliği ele almalıdır. Eğer bu çift birbirlerinin farklı taraflarına odaklanmazsa oldukça huzurlu bir ilişki yaşayabilir.