• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Aslan erkeği ve Yengeç kadını harika bir çift olacaktır. İkisi de ne kadar çok zor şeyler yaşasa da birbirlerini her koşulda destekleyeceklerdir. Aslan erkeği, Yengeç kadınına bir ömür boyu sürecek bir güven sunacaktır.

Yengeçler istikrarlı bir ilişki isterler. İyi bir mizah anlayışı olan bu kadınlar, Aslan erkeğini daima iyi hissettirecektir. Aslan erkeği daima kendisinden daha az şanslı olan kişilere yardım etmek ister ve Yengeç kadınının da daima parıldayan bir zırh giyen şövalyeye ihtiyacı vardır.

Bu ikili birlikteyken birbirlerine karşı çok tatlı ve şefkatli olacaktır. İkisinin de ev ortamı oldukça sıcak ve rahattır. Zodyak’ın en romantik ikilisi diyebiliriz onlar için.

Cinsiyet rollerini çok iyi oynarlar. Aslan maskülenliğini ortaya koyarken Yengeç de feminenliğini gösterir. Doğuştan lider olan Aslan erkeği ilişkiyi kontrol etmek ister. Ailesine çok bağlı olan Aslan erkeği, Yengeç kadının tüm desteğini alacaktır.

Tutkulu Aslan erkeği, hassas olan Yengeç kadınına daha önce hissetmediği her şeyi hissettirecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkisi de oldukça güçlü ve inatçı olduğu için Yengeç kadını ve Aslan erkeği arasında zaman zaman büyük anlaşmazlıklar yaşanabilir. Yengeç kadını ilgisini başka kişilere yönelttiğinde Aslan erkeği oldukça rahatsız hisseder.

Ayrıca ilişkinin kontrolünü daima elinde tutmak isteyen Aslan erkeği, Yengeç kadınını incitebilir. Oldukça utangaç ve ketum olan Yengeç kadını, Aslan erkeğinin her şeyi çok abartmasından rahatsızlık duyabilir. Yengeç kadını öfke nöbeti geçirdiğinde ise Aslan erkeği onunla baş edemeyebilir.

Aslan Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

İkisi de oldukça sadıktır bu yüzden birbirlerini anlamaya çalıştıkları takdirde ilişkileri sonsuza kadar sürecektir. Egolarına düşkün olan bu iki burç çoğu zaman birbirlerini bencil olmakla suçlayabilirler ve böylece problemler yaşarlar.

Ayrıca duygularını saklayan Yengeç kadını, Aslan erkeğini başkasıyla ilgilenirken gördüğünde kıskanabilir ancak bu durumu belli etmeyebilir. Eğer Aslan erkeği, Yengeç kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha fazla romantik olmalıdır. Eğer Yengeç kadını, Aslan erkeği ile birlikte olmak istiyorsa onu sık sık iltifatlara boğmalı ve ilgi merkezinde tutmalıdır.