• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Zodyak’ın narsisti olan Aslan kadını ve en alçakgönüllü burcu olan Başak erkeği bir araya geldiğinde oldukça ilginç bir çift olurlar.

Bu çiftin bir arada olması imkansız olarak görünse bile belli bir zaman geçtiğinde ikisi de yaratıcı fikirlerle birbirilerini şaşırtan bir ikili olurlar. Aslan kadınının daima takdir edilmeye ve onaylanmaya ihtiyacı vardır, Başak erkeği ise arka planda olmaktan ve tüm detaylarla ilgilenmekten hoşnutluk duyar.

Başak erkeği sessiz ve ketum iken, Aslan kadını ise soyal ve gösterişlidir. Doğuştan lider olarak doğan Aslan kadını rekabeti çok sever, Başak erkeği ise arka planda kalmaktan ve işini huzurlu bir şekilde yapabilmekten keyif alır.

Başak erkeği, Aslan kadınının önerilerine daima açıktır ve ona yeni planlar sunarak onun fikirlerine değer verir.

Olumsuz Özellikleri

Her şeyi ve herkesi eleştirmeyi seven Başak erkeği, Aslan kadınını eleştirdiği zaman büyük bir kükreme ile karşılaşabilir. Aslan kadını eleştirilmeye katlanamaz bu onun daima partnerinden sevgi sözcükleri duymasına ihtiyacı vardır.

Aslında ikisi de ilişkilerine bağlı ve sadık kalacaklardır, Başak erkeğinin disiplinli olmasına hayranlık duyan Aslan kadını bazen hislerini dile getirmeyi unutmamalıdır.

Başaklar daima yaptıkları şeyler için takdir edilmek isterler aksi takdirde daha da sessizleşeceklerdir ve üzgün hissedeceklerdir.

Diğer çiftler gibi elbette tartışacaklardır. Başak erkeği, Aslan kadınının çok fazla özgüvenli olduğunu düşünebilir. Aslan kadını ise Başak erkeğini soğuk ve hislerini dile getirmeyen birisi olarak algılayabilir.

Başak Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Başak erkeği ve Aslan kadınının kişilikleri farklıdır. Aslan kadınının daha az fevri olmalı ve daha fazla anlayışlı olmalıdır çünkü bazen Başak erkeği için çok savurgan görünebilir. Ayrıca kızgın olduğunda ise onu sözleriyle incitmemeye çalışmalıdır çünkü Başak erkeği çabuk depresyona girer. Bu yüzden Aslan kadını sabırlı olmalıdır.

Başak erkeği ise sevgi sözcükleri ve iltifatlar duymaya bayılan Aslan kadınına dürüst iltifatlarda bulunmalıdır. Çünkü bir iki tatlı söz ile Aslan kadınının kalbini çalabilir.