• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü On İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Merkür’ün bu yerleşimi insanların aşırı derecede sezgisel olmalarını sağlar. Bu insanlar herhangi bir durumu değerlendirmede inanılmazdırlar ve başkalarının niyetlerini bir bakışta okuyabilirler.

Doğum haritasının on ikinci evinde Merkür ile doğan insanlar çok sezgisel ve duygusaldırlar. O kadar sezgisel ve duygusaldırlar ki kendileriyle konuşmak için bile cesaret toplamaları gerekir. Başkalarının bir problem yaşamadan atlattığı normal durumlar onlara baş ağrıları ve kaygı ataklarına neden olur. Bunun nedeni çok düşündüklerinden ya da her karşılarına çıkan rahatsızlığı bir trajediye dönüştürmeleri, en basit şeyleri abartıp bunlar hakkında uzun düşünmeleridir.

Merkür On İkinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Konuşkan, anlayışlı, yetenekli.

Zayıf Yanları: Kısa ve öz, dalgın, huysuz.

Tavsiye: Sırlarını kimlerle paylaştığına dikkat et.

Ünlüler: Beyoncé, Freddie Mercury, Madonna, Bruce Lee, Adele.

Bu insanlar düşüncelerinin ve fikirlerinin başkaları tarafından yargılanacağı ya da dalga geçileceği için bunları sır olarak tutarlar. Sosyal olarak utangaçdırlar.

Bu burç kombinasyonu çok tuhaftır çünkü bizler biliyoruz ki Merkür’ün sakinleri genellikle çok konuşkan ve açık olurlar, bir hevesle harekete geçmeye ve eğlenceli giden bir şeylerde saf sevinç göstermeye isteklidirler. Tabi ki, on ikinci ev Merkür’ün yerlileri çok farklı hatta bu konuda birebir tersidirler. Çok hassaslardır ve kendilerine hiç güvenmezler.

Vizyonları ve sezgisel değerlendirmeleri zaman zaman onlara yardımcı olur. Mantık ve rasyonellik gibi şeyleri bu insanlarda görmek zordur.