• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık burcu erkeği ve Koç burcu kadını birbirlerine karşı uyum sağlamayı öğrendiklerinde birbirlerine derinden bağlanacaklardır. Ancak bunun için gerçekten ilişkilerinin ilerlemesi gerekmektedir ve çıkan problemleri sakinlikle çözmelidirler.

Balık erkeği, Koç kadınına uyum sağlayabilmek için her şeyi yapacaktır. Asla enerjisi tükenmeyen Koç erkeği hareketli tavırları ile hayalperest olan Balık erkeğini biraz daha gerçekçi bir kişiliğe dönüştürecektir.

Eğer Balık erkeği, Koç kadınının öğretmiş olduğu gerçeklik tutumlarını uygularsa ilişkilerinde duygusal patlamalar ve hassasiyet olmayacaktır ve bundan dolayı da sorunsuz bir ilişki yaşayacaklardır. Ancak cinsel yaşamları olağanüstüdür. Koç kadını hükmedici ve iddialı iken Balık erkeği ise daha sakin olandır. Koç kadını, Balık erkeğinin şefkatli ve cömert kişiliğini takdir edecektir.

Birlikteyken bu çift çok eğlenecektir çünkü Koç kadını, Balık erkeğinin hayatına yeni maceralar ve yeni meydan okumalar getirecektir. Balık erkeğinin, Koç kadını ile çok ilgi göstermesi ise Koç kadınının ayaklarını yerden kesecek ve daha da böylelikle cesur olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Koç kadını tutkuludur bu yüzden bazen düşünmeden hareket edebilir. Balık erkeği, Koç kadını ile kavga etmenin çok gürültülü olduğunu görecektir ve bu yüzden incinecektir. Balık erkekleri hassastır bu yüzden Koç kadınının patavatsızlıkları onun kalbini kırabilir.

Balık Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Koç kadını ve Balık erkeği aslında birbirlerini tamamlayan bir ikilidir. İkisi de hiçbir zaman kin tutamaz bu yüzden bu çift kavga ettiklerinde birbirlerini affedecekler ve sorunlarına çözümler bulacaklardır.

Koç kadınının daha az öfkeli olması, Balık erkeğinin ise biraz daha olaylara gerçekçi yaklaşması bu ilişki açısından daha iyi olacaktır. İkisi de birbirlerine karşı sabırlı davranmayı öğrendiklerinde bu çif oldukça huzurlu ve tutkulu bir birliktelik yaşayacaktır.