• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Kova kadının çok ortak yönü vardır. İkisi de yaratıcı ve mantıkçı hareket eder. İkisi de gerçekçidir bu yüzden karşılaştıkları problemleri kolay bir şekilde çözebilir.

İkisi de entellektüeldir ve bazen yapacak şeyleri hakkında o kadar çok konuşurlar ki bunları yapmayı unuturlar. Günlük yaşamda ise bu çift oldukça iyi anlaşacaktır. İkisi de sosyaldir ve yeni insanlar tanımayı çok severler. Öncü burç grubunda yer alan Terazi erkeği ilişkiyi yönetecektir. Kova kadını ise mesafeli olmak isteyecektir.

Bu ikili mükemmel bir çift olabilir çünkü ikisinin de mental ve seksüel olarak çekimleri çok güçlüdür. Kova kadını, Terazi erkeğinin rasyonel olmasını çok sevecektir ve daima onu memnun etmek isteyecektir.

İkisi de çok sosal olduğu için ikisi de birbirlerinin arkadaşları ile tanışmaktan büyük keyif alacaktır. Kova kadınını romantik jestlerle etkileyen Terazi erkeği oldukça sadıktır.

İkisinin iletişimi oldukça iyidir bu da onları oldukça güçlü bir çift yapar.

Olumsuz Özellikleri

Kova kadını ve Terazi erkeğinin de sorunları olabilir çünkü Terazi erkeği daima gerçeği bulmak için her şeyi analiz etmek ister. Kovalar ise gerçek olan şeyleri pek umursamaz.

Kova kadını inatçı yanını gösterdiği zaman bu ikilinin ilişkisi büyük bir sınavdan geçecektir. Ancak ikisi de kavga etmeyi sevmez bu yüzden çok çabuk barışacaktır.

Terazi Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Bu ikilinin de kişisel bir alana ihtiyacı vardır bu yüzden bu çiftin ilişkinin ilk zamanlarında haftada bir kez görüşmesi çok normal olacaktır. Eğer bu ikili işleriyle ilgili şeyleri zamanında yaparsa ve sorumluluklarını alırsa oldukça iyi bir etkileşimleri olacaktır. Yapmaları gereken tek şey birbirlerinin kusurlarını görmezden gelmek olmalıdır.

Terazi erkeğinin biraz daha kendine güvenmesi, Kova kadınını etkileyecektir. Kova kadını ise Terazi erkeğinin kararsız kaldığı durumlarda ona yardımcı olmalıdır.