• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Satürn‘ü İkizler burcunda olan kişiler oldukça düşünceli, analitik, gözlemci, hesaplıdırlar oldukça sistematik bir zihinleri vardır.

Onlara verdiğiniz her bir problem en ince detaylara kadar irdelenir. Oldukça meraklıdırlar ve yeni bir şeyler öğrenmeyi çok severler.

Tarzı: Pratik ve uyumlu
Özellikleri: Ciddi, disiplinli ve ilgili
Zayıflıkları: Yüzeysel ve karamsar olması
Tavsiye: Biraz daha sabırlı olmalısın.
Ünlüler: Cameron Diaz, Eminem, Jim Morisson, Alyssa Milano, Vanessa Paradis.

Ancak bu kişiler oldukça da depresyona meyillidirler. Birçok şeyi abarttıkları için anlamsız şeyler üzerinde bile endişelenebiliyorlar. Yaşamdan keyif almak isteyen kişilerdir.

Çok çalışan kişilerdir ve analiz yapmak, sistematik olarak bir şeyler düzenlemek, mantıksal çıkarımlar yapmak onlar için büyük bir zevktir. Zihinlerinin güvende olması demek onların rahat ve mutlu olması demektir.

Onlar için iletişim çoğu zaman problem olabilir çünkü insanlar önünde ya da sevdiği kişinin önünde bir konuşma yaparken düşüncelerini tam olarak dile getirmek çok zor olabilir.

Oldukça hayalperesttirler ve daima zihinlerine çılgın yeni fikirler oluştururlar.Onlar için tek sorun ise o fikirlerini iyi bir şekilde kullanamamalarıdır.

Düşüncelerini ifade edebilmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Çoğu zaman yanlış anlaşılmaya açık kelimelerle iletişim kurabilirler bu da beklenmedik bir tartışma ortamı yaratabilir.

ETİKETLER