• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve İkizler kadını ilişkisi oldukça ilginçtir çünkü birisi ciddi iken diğeri de eğlencelidir. İlk başlarda bu ikili birbirlerinin yaşama olan farklı bakış açılarından etkilenebilir.

Cinsel yaşamlarında ise oldukça uyumludurlar. Bu ikili birbirleri ile telepatik olarak bir iletişim kurabilirler bu yüzden birbirleri ile çok iyi anlaşabilirler. Eğer bu çift ilişkileri için çabalarsa oldukça romantik bir bağ kurabilirler. İkizler kadını flörtleşmeyi çok iyi bilir bu yüzden Akrep erkeği tüm ilgisini ona verecektir.

Akrep erkeği her ne kadar lider olsa da İkizler kadını bağımsızdır bu yüzden Akrep erkeğinin kısıtlama girişimlerini bir şaka gibi görecektir ve bu ilişkiyi romantik komedi gibi görecektir.

Bu ikili birbirlerine yumuşak davrandığı sürece ilişkilerine inanılmaz derecede sadık kalacaklardır. İkizler kadını, Akrep erkeğinin cazibesine kapılacaktır. Eğer İkizler kadını gerçekten aşık olduğunu düşünürse tüm şefkati ve cömertliği ile Akrep erkeğini sevecektir.

Olumsuz Özellikleri

Akrep erkeği her şeyi yavaştan almak isteyecektir bu da İkizler kadınının canını çok sıacaktır çünkü o hayatı hızlı bir şekilde yaşamak ister. Ayrıca hislerini kolay kolay paylaşmayan Akrep kadını çoğu zaman İkizler kadınının sinirlerini bozacaktır çünkü İkizler kadını her seferinde onun ne hissettiğini tahmin etmekten sıkılacaktır.

Akrep erkeği bir kişiye güvenene kadar kendisini açmaz bu da etrafındakilere büyük bir zorluk verebilir. İkizler kadını sinirliyken kendisini tutamayabilir bu yüzden Akrep erkeği onun bu tutumunu anlamakta güçlük çekebilir.

Ayrıca çok konuşkan olan İkizler kadını zaman zaman Akrep erkeğini boğabilir. Bu çiftin birbirleriyle birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Akrep erkeği, İkizler kadınının en ufak bir hareketinden şüphelenecektir çünkü İkizler kadını çok sosyal ve flörtözdür.

Akrep Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Bu ikili oldukça zıttır ancak bu güzel bir ilişki yaşamayacakları anlamına gelmez. Eğer İkizler kadını ve Akrep erkeği birbirlerinin kusurlarını kabul ederse ve daima uzlaşmak için bir yol bulmaya çalışırsa bu ilişkiyi yürütebilirler.

Akrep erkeğinin kıskançlık krizlerini bırakması ve İkizler kadınına güvenmesi gerekmektedir. Akrep erkeğinin özgüven sorunu büyük sorunlara neden olabilir. Bu ikili birbirlerine saygı duymalıdır. İkizler kadını dinlemeyi öğrenmelidir, Akrep erkeği ise İkizler kadınının konuşmasına izin vermelidir.