• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Neptün‘ü Başak burcunda olan kişiler idealist düşünen bireylerdir. Onların yaşamla ilgili kendi fikirleri vardır. Ne zaman birileri ile çelişse daima şüpheli bir görünümde olurlar.

Sağlıklı beslenme, profesyonel yaşam gibi konular söz konusu olduğunda bildikleri çok şey vardır ve kendi doğrularında ilerlemek isterler.

Tarzı: Kararlı ve inandırıcı
Özellikleri: Yararlı, etkili ve iyileştirici
Zayıflıkları: Fazla eleştirici, sabırsız ve titiz
Tavsiye: Partnerini kendi görüşüne ikna etmek için çaba sarf etmelisin.
Ünlüler: Elvis Presley, John Lennon, Brigitte Bardot, Grace Kelly, Al Pacino.

Onlar en ufak detaylara takılırlar ve bunu önemliymiş gibi görürler. Herkesin sağlıklı yaşamasını, organik beslenmesini ve entellektüel olarak çalışmasını ister ve bu konuda insanlara fikirler verirler.

Hümanist ve iyilikseverdirler bu yüzden sık sık yardım kuruluşlarına bağış yapabilirler ya da bu tür organizasyonlarda yer alabilirler. Yardıma muhtaç olan kişilere, kimsesiz çocuklara yardım etmek isterler.

Partneri ile birlikte güvenli ve huzurlu bir ortamda yer almak ister. Basit şeylerden mutlu olabilen kişilerdir. Özellikle partnerinden sabah alabilecek bir öpücük ya da çocuklarının arka bahçesinde oynaması onları inanılmaz derecede mutlu edebilir.

Olumsuz duygulardan kurtulmak için mantıklarını ve zekalarını kullanırlar ancak aynı zamanda duygusal olarak oldukça derindirler.

ETİKETLER