• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık erkeği ve Başak kadını birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseder. Birbirlerinden çok farklı olan bu ikili farklılıklarını sevecek ve saygı duyacaktır. Bu çiftin mükemmel bir ilişki yaşaması söz konusudur ve birbirlerinden öğrenecek çok şeyleri vardır.

Sevgi ve şefkat bu çiftin ilişkisinde önemli rolü olan anahtar kelimelerdir. İkisinin de farklı kişiliklere sahip olması aralarındaki kıvılcımın alevlenmesine neden olacaktır. Başak kadını ve Balık erkeği birbirlerini anlamaya başladıkları zaman birbirlerinden etkilenecektir.

Hayalperest ve aklı havada olan Balık erkeği, ev düzeniyle ilgilenen Başak kadınına hayran olacaktır. Bu çift birbirleriyle sohbet etmeye başladıklarında zamanla ne kadar çok ortak özellikleri olduğunu fark edeceklerdir. İkisi de çok dışa dönük ve açık değildir. Balık erkeği sakin, Başak kadını ise mükemmeliyetçidir. Bu yüzden bu ikili birbirlerini tamamlayacaktır.

İkisi de çok fazla gürültüden hoşlanmaz bu yüzden onların ilişkisi huzurlu ve sakin olacaktır. Balık erkeği, Başak kadınının ihtiyaçlarını anlamak için içgüdülerini kullanacaktır. Başak kadını ise, Balık erkeğinin neye ihtiyacı olup olmadığını analiz edecektir.

Olumsuz Özellikleri

Bu ikilinin farklılıkları onların sık kavga etmesin neden olabilir. İkisinin yaşama bakış açısı ve davranışları bu ilişkide sorun yaratabilir. Başak kadını oldukça gerçekçidir bu yüzden Balık erkeği onun kalpsiz olduğunu düşünebilir.

Ayrıca Başak kadını, Balık erkeğinin çok fazla hassas olmasından rahatsız olabilir.

Balık Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Balık erkeği, Başak kadınına dikkat etmelidir çünkü bu kadın, Balık erkeği kadar çok hayalperest değildir bu yüzden onun dünyasını anlamakta güçlük çekebilir.

Başak kadını eğer Balık erkeğinin dünyasını anlamak istiyorsa daha fazla maneviyatla ilgilenmelidir. Aynı zamanda Balık erkeğine daha fazla gerçekçi ve pratik olmayı öğretmelidir.

Başak kadını ve Balık erkeği birbirlerine karşı sabırlı olmalıdır ve birbirlerini kabul etmelidir böylelikle bu ikili birbirlerinden çok şey öğrenebilir.