• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa burcu erkeği ve İkizler burcu kadınının ilişkisinin başarılı olması için birçok neden var. İkisi de yaşamdan istediklerine son derece odaklı olan burçtur ve hepsinden önce ise mutlu olmak isterler.

Boğa erkeği ve İkizler kadını ikilisi yaşamdan ne istediklerini bilir. Birbirlerine aşık olduklarında ise eğlenmek isteyecektirler. Boğa erkeği tensel iken İkizler kadını ise açık fikirli ve konuşkandır.

Boğa erkeğinin eski kafalı ve hoş bir yapısı vardır. İkizler kadınına olan yaklaşımı üsluplu ve düşünceli olacaktır. İlişkilerinde seçici olan Boğa erkeği partnerinin onun için doğru kişi olup olmadığını sabırla bekleyip görecektir.

Sevgili olduklarında Boğa erkeği ve İkizler kadınının ilişkisi özel olarak kalacak ve birkaç kişi tarafından bilinecektir. İkisi de küçük bir arkadaş çevresi istemektedir ve vakitlerinin çoğunu onlarla birlikte geçirmek isterler.

İkizler kadını mutlu ve güvenli bir ev inşa etmek ister, Boğa erkeği ise ona denge ve uyum getirecektir.

Olumsuz Özellikleri

İkizler kadını çift bir burçtur, yani insanları manipule etmeyi ve durumları değiştirmeyi bilir. Boğa erkeği, İkizler kadınını elde edene kadar çabalayacaktır.

İkizler kadını spontone doğasıyla, sabit Boğa burcunun yaşamına renk getirecektir. Ancak İkizler kadınının değişken olması zamanla ilişkide sorunlar çıkarmaya neden olabilir.

İkizler kadını, Boğa erkeğine saygı gösterecektir ancak aynı zamanda aşkının güvencesini vermelidir, ilişkiyi daha çok eğlenmek için fırsat olarak görebilir ancak Boğa erkeği daha ciddidir.

Boğa Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

İkisinin de birbirinden öğreneceği çok şey vardır. Birisi utangaç iken diğeri ise sosyaldir. Birisi anı yaşamak ve eğlenmek isterken diğeri hafta sonu için çoktan plan yapmıştır bile.

İkisinin de farklı şeylerden hoşlanması büyük bir problem değildir, önemli olan ikisinin de birbirinin isteklerine ve tercihlerine karşı saygı duymasıdır.

İlişkinin anahtarı bencilliği bırakmaları ve karşısındakinin fikirlerini daha fazla dikkate almaktır.

ETİKETLER