• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Kova erkeği ve Terazi kadını birbirleri ile oldukça iyi bir şekilde iletişim kurabilecek olan iki eşsiz insandır bu yüzden bu ikili birlikte çok iyi vakit geçirecektir.

Bu ikili birbirlerini çok iyi bir şekilde anlayacaktır ve birlikteyken çok şey başaracaklardır. Birbirleriyle iyi anlaşması ve birlik olması bu çiftin her konuda başarılı olmasını sağlayacaktır. Bir araya geldiğinde bu ikili oldukça eğlenceli olacaktır.

İkisinin de farklı olması ile birlikte Kova erkeği ve Terazi kadını ilginç şeyler hakkında konuşmalar yapacaktır. Ayrıca bu çift oldukça sosyal ve arkadaş canlısıdır bu yüzden arkadaş çevreleri çok geniş olacaktır.

Terazi kadını öncü burç grubundandır, Kova erkeği ise sabit gruptadır. Bu ilişkinin lideri daha çok Terazidir fakat bu Kova erkeği için bir sorun olmayacaktır. Kova erkeğinin büyüleyici olması ve Terazi kadınının flörtöz olması ilişkiyi sürekli olarak canlı tutacaktır.

Kova erkeği, Terazi kadınının kendisini ifade etme şeklinden çok etkilenecektir özellikle cinsel yaşamları ise onlar için çok aktif olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Bu çift kavga ettiğinde çok duygusal olacaktır. Ayrıca Terazi kadını stresli olduğunda fiziksel olarak da kendisini güçsüz hissedebilir. Bu çift tartışsa da daha sonra birbirlerine ne kadar ihtiyaçları olduğunu anlayacaktır.

Kova erkeği çok mantıkçıdır. Her fikri mantık süzgecinden geçirir bu yüzden çözüm bulma fikirleri daima en bilinmeyen ve istenmeyen yöntemlerden oluşabilir. Bu da Terazi kadınının aklını karıştırır. Çünkü Kova erkeğiyle birlikteyken kontrol edilmenin zor olduğunu fark eder.

Ayrıca Kova erkeğinin tutumlu olması, Terazi kadınının ise pahalı şeyler satın almak istemesi bu ikilinin tartışmasına neden olabilir.

Kova Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Terazi kadını ilişkide daha az dominant olmaya özen göstermelidir. Kova erkeği sakin ve huzurlu gibi görünebilir ancak onun da bir sabrı vardır.

Kova erkeği ise Terazi kadınına sık sık iltifat etmeli ve onu iyi hissettirmeye çalışmalıdır.