• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kerem Bürsin Kimdir? Kerem Bürsin Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Bizler onu Kanal D’de yayınlanan bir dizi olan “Güneşi Beklerken” adlı dizide tanımaya başladık. Bu dizide kendisiyle aynı isimde olan “Kerem Sayer” karakterini canlandırdı. Bir Çağan Irmak filmi olan Unutursam Fısılda’da “müzisyen Erhan” rolünü oynadı. Mesele adlı dizide Yiğit Kılıç karakterini canlandırmasının yanı sıra aynı karakter ile Ulan İstanbul adlı dizide konuk oyuncu olarak rol göstermiştir. Sadece yerli film ve dizi piyasasında rol almayan Bürsin, Roger Corman’ın Sharktopus ve Palace of the Damned adlı filmlerinde de rol almıştır. Bunlara ek olarak bazı yabancı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde oynamıştır.

Kerem Bürsin Türkiye haricinde dünyanın bir çok ülkesinde yaşama imkanı bulmuştur. Bunlar; İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya, Amerika Birleşik Devletleri.

1999 senesinde daha 12 yaşındayken Amerika’ya ailesi ile birlikte yerleşti. Emerson College’da Pazarlama İletişimi bölümünü okudu. Üniversite eğitimini aldığı sırada oyunculuk üzerine de eğitim aldı. ABD’de düzenlenen liseler arası tiyatro yarışmalarında en iyi erkek oyuncu olarak seçildi.

Kerem Bürsin’in burcu İkizler‘dir ancak yükselen burcunu doğum saatini bilmediğimiz için bilemiyoruz.