• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Onur Seyit Yaran Kimdir? Onur Seyit Yaran Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Ünlü oyuncu Onur Seyit Yaran 13 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Ünlü oyuncunun babası aslen Ordu’ludur. Günümüzde öğrencilik yaşamına devam eden Onur Seyit Yaran, Haliç Üniversitesi’nde Spor Yöneticiliği bölümünde öğrenimine devam etmektedir. Daha önceleri uzun bir zaman lisanslı bir şekilde futbol oynayan Yaran, spor alanında sadece futbolla ilgilenmemiş, aynı zamanda profesyonel olarak satranç da oynamıştır. 2008-2011 seneleri arasında milli platformlarda kendisini göstermiştir. Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. İngilizce ve Almanca dillerini bilmektedir.

Onur Seyit Yaran 2016 senesinde düzenlenen en iyi modellerin seçildiği Best Model Türkiye ve Best Model of the World yarışmalarında birincilik almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında TRT 1 ekranlarında gösterilen Kalk Gidelim adlı dizide yaşamıştır. Bu dizide Canberk karakterini canlandırmıştır. Ünlü oyuncu 1 metre 87 santim boyunda ve 78 kilodur.

2019 yılında başlayan ve günümüzde halen TRT 1 ekranlarında devam etmekte olan Vuslat dizisinde Enes karakterini oynayan ünlü oyuncu Onur Seyit Yaran’ın burcu Oğlak‘dır ancak doğum saati bilinmediği için yükselen burcu da bilinmemektedir.