• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Mars’ı Yay burcunda olan insanlar hayatlarını yoğun bir şekilde yaşarlar. Onlar yerinde duramayan, maceracı insanlardır ve dünyanın her bir yönünü keşfetmek isterler.

Yeni şeyler denemeyi çok severler. Daima egzotik şeylere karşı merakları vardır. Oldukça iyimserdirler ve diğer insanların başaramadıkları şeyleri başarabilirler.

Tarzı: Hevesli ve pozitif
Özellikleri: Mücadeleci, onurlu ve neşeli
Zayıflıkları: Katı, kendini beğenmiş, tarafsız ve huzursuz
Tavsiye: Etrafındaki insanların nelere hassas olduğunu öğren.
Ünlüleri: Rihanna, Kim Kardashian, Portia de Rossi, Jules Verne, Mickey Rourke.

Onlar yeni yerler gezmeyi çok severler. Bilgi edinmeyi, felsefik konular hakkında tartışmayı ve farklı kültürler hakkında bir şeyler öğrenmeyi çok severler.

Onları seyahat etmekten alıkoyamazsınız çünkü bunu yaparken dünyanın en mutlu insanları onlardır. Açık havayı çok severler, oldukça atletik ve enerjiktirler. Yürüyüş ve kamp yapmak onlar için ideal bir ilk randevu etkinliğidir.

Oldukça rekabetçi bir yapıları vardır bu yüzden her şeyi kazanmak isterler. Kazanmaya inandıkları zaman ise dünyanın en iyimser insanı olurlar. Finansal durumlarını pek fazla önemsemezler. Anı yaşarlar ve gelecekte ne olacak bunu düşünmeyi pek sevmezler.

Bazen fazla özgüvenli ve kibirli olabilir. Onlarla eğlenmeyi herkes sever. Ancak ilgileri sık sık değişir bu da onların bir ilişkiye odaklanmalarında sorun yaratabilir.

Onların ilişki yaşaması oldukça zor olabilir. Oldukça eğlenceli olabilirler ancak çok değişkendirler ve ilgilerini kaybettikleri zaman o kişiden uzaklaşırlar. Tüm kalpleri ile bir ilişkiye bağlanmakta zorluk çekebilirler. Hayallerinin eşini bulana kadar partnerlerini sık sık değiştirirler.

ETİKETLER