• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç burcu erkeği hevesli ve enerjiktir, Yengeç kadını ise oldukça hassas ve karamsardır. Ateş ve Suyun birleşimi hem nazik hem de sıcak bir birleşim olacaktır.

İkilinin arasında olanlar bazen çok ateşli olabilir ancak ikisi de bunların üstesinden gelebilir. Yani, beraber çok tatlı bir çift olabilirler. İkisi de oldukça çekici ve büyüleyicidir. Her yerde dikkat çekmeyi başarırlar.

Romantik olan Koç erkeğini Yengeç kadını çok sevecektir. Koç erkeği aşık oldu mu ondan daha romantik olan bir erkek olmayacaktır. Koç erkeği – Yengeç kadını ilişkisinin nasıl olacağı ise olayların kontrolünün kimin elinde olduğuna göre değişir.

İki burç da sadıktır bu yüzden eninde sonunda birbirleri için doğru partner olduklarını düşünecektirler. Koç erkeği yaşamında sürekli çeşitlilik arasa bile bu ilişkiyi sıkıcı bulmayacaktır.

Koç erkeği, Yengeç kadınına çekilecektir ve onu romantik hediyelere boğacaktır. Yengeç kadını ise, Koç erkeğinin cesur ve çalışkan kişiliğini takdir edecektir.

Olumsuz Özellikleri

Koç erkeğinin patavatsızlıkları ile baş etmek Yengeç kadını için zaman zaman zor olabilir. Koç erkeği kavga etmeyi sever, Yengeç kadını ise kavgalardan kaçar.

Yengeç kadını bir ev ve aile kurmak ister, Koç erkeği ise pek oralı olmayabilir. Biraz flörtöz olan Koç erkeği zaman zaman Yengeç kadınını kıskandırabilir. Ancak eğer Koç erkeği, Yengeç kadınını duygusal olarak rahatlatmayı bulabilirse, Yengeç kadını onu özgür bırakacak ve ilişkileri başarılı olacaktır.

Koç erkeği agresif bir partnerdir, Yengeç kadını ise oldukça sessiz ve ketumdur. Koç erkeği ilişkisinde dışarıda olmaktan çok partneri ile olmalıdır. Yengeç kadını ise onu mutsuz eden şeyleri açıkça dile getirmelidir.

Koç Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Yengeç kadını, Koç erkeğinin söylediklerine karşı aşırı hassas olabilir. Diğer bir yandan ise Yengeç kadını aklındakileri saklamak yerine bunu partnerine söylemelidir.

Birbirleriyle iletişimi iyi bir şekilde kurmalıdırlar. Sabırla beraber bu ikili farklılıklarla başa çıkmayı öğrenecektir.