• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u İkizler burcunda olan kişiler inanılmaz derecede entellektüel bireylerdir. Onlar özgürce dolaşmayı, sosyal oyunları kazanmayı ve geleceklerini planlamayı seven kişilerdir.

Yenilikçi fikirleri ile birlikte karşılaştıkları en karmaşık problemlere bile yeni ve kolay çözüm yolları bulabilirler.

Tarzı: Çok yönlü ve meraklı
Özellikleri: Kibar, uyumlu ve yaratıcı
Zayıflıkları: Yüzeysel ve aceleci
Tavsiye: Sıkıcılığın olduğu yerlere gitme
Ünlüleri: Walt Disney, Alfred Hitchcock, Cary Grant, Ernest Hemingway, Bette Davis.

Detay odaklı, kurnaz, hazırcevap, analitik ve konuşkan kişilerdir. Toplum içerisinde olmayı ve insanlarla varoluşsal ikilemler hakkında tartışmalara girmeyi severler. Aynı zamanda dedikoduyu da severler.

Gizemli ve esrarengiz şeylere karşı oldukça meraklıdırlar. Uzun süreli projelerde her ne kadar yaratıcı olsalar da ilgilerini kaybedebilir ve işler hayal ettiği gibi sonlanmayabilir.

Sevgi ve şefkat onlar için çok önemlidir. İnsanlar tarafından takdir edilmek gelecek yaşantıları için oldukça önem taşımaktadır. Herkes için daha iyi bir dünya yaratmak isterler. Yeni durumlara kolay bir şekilde uyum sağlayabilirler ve bu çok yönlü kişilikleri diğer insanları şaşırtabilir.

Onlarla ilgili olan en iyi şey ise sürekli farklı olmalarıdır. Onlarla birlikteyken asla sıkılmazsınız. Plüton İkizler kişiler oldukça anlayışlı ve hoşgörülüdür çünkü onlar olaylara farklı açılardan bakabilirler.

 

ETİKETLER