• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay erkeği ve İkizler kadını sadece özgür olmak ve yeni maceralar yaşayıp yaşamdan keyif almak ister. Eğer bu ikili uzlaşmayı başarabilirlerse harika bir ilişki yaşayabilirler.

İkizler kadını çok bilgilidir bu da Yay erkeğini çok etkiler aynı zamanda Yay erkeğinin bakış açısını anlar ve ne demeye çalıştığını ona aktarırken onun ilgisini çekmeyi başarır.

Oldukça zeki olan İkizler kadını zekasıyla Yay erkeğini etkilemeyi başaracaktır. Bu ikili sohbet etmeye başladıklarında her konu hakkında konuşacaklardır. Sosyal açıdan ikisi de arkadaş canlısıdır ve yeni insanlar tanımak isterler.

Yay erkeği, İkizler kadınına daha rahat olmayı öğretirken, İkizler kadını da ona diplomatik olmayı öğretecektir. Bu ikilinin ilişkisi daha çok zihinseldir. İkisi de birbirlerinin düşüncelerinden etkilenecektirler.

Birlikteyken sürekli yeni şeyler öğrenecektirler. İkizler kadını konuşkandır ve Yay erkeğini de konuşkan yapacaktır. İkisi de iyimserdir bu yüzden bu çift hayata karşı daima pozitif olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği ve İkizler kadını arasında da gerilimli anlar yaşanabilir. Yay erkeği çok iğneleyici konuşabilir ve sert sözleri ile İkizler kadınını incitebilir. Bu da bu çiftin kavga etmesine zemin hazırlar.

Aynı zamanda farklı fikirlere sahip olduklarında da tartışma yaşarlar. Aynı zamanda İkizler kadını ilişki konusunda Yay erkeği kadar ciddi olmayabilir bu da Yay erkeğini olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu çiftin bir diğer problemi de finansal konularda yeteneksiz olmasıdır. İkisi de paraları bittiğinde stresli ve sinirli olacaktır.

Yay Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Eğer Yay erkeği, İkizler kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun ilgisini çekmeyi sağlamalıdır. İkizler kadınını ilgi duyduğu şeylerle o da ilgilenmelidir ve onun ilgisini daima canlı tutmalıdır.

Eğer İkizler kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa niyetini açıkça belli etmelidir. Eğer İkizler kadını, Yay erkeğinin merak duyduğu şeyler hakkında sorular sorarsa onun ilgisini daha çok çekecektir.