• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Satürn’ü Terazi burcunda olan kişiler daima işbirliği yapabilecek bir kişiye ihtiyaç duyarlar.

Takım çalışması, anlayış, toplumsal kabullenme onlar için oldukça önemlidir. Diplomatiktir ve ikna kabiliyeti oldukça gelişmiştir. Dengeli bir kişiliği vardır.

Tarzı: Zeki ve arkadaş canlısı
Özellikleri: Direkt, anlayışlı ve cömert
Zayıflıkları: Güvensiz, kaygılı ve kararsız
Tavsiye: Azim profesyonel gelişimin için anahtar noktadır.
Ünlüler: Beyonce, Britney Spears, Kim Kardashian, Natalie Portman, Justin Timberlake.

Güven, adalet, denge ve istikrar ararlar. İlişkilerinin uyumlu olmasına önem vermektedir. Yanında onu anlayacak bir insanın olmasını ister aynı zamanda da onu derinden anlayabilecek birisini ister.

Oldukça materyalist olabilirler çünkü finansal rahatlık onlar için oldukça önemlidir. Mutluluğu somut anlamda elde edene kadar iyi hissedemeyeceklerdir. Onlar oldukça cömerttirler ve insanlar tarafından beğenilirler. Dünyanın her bir tarafından arkadaş edinebilen kişilerdir.

Hayal güçleri ve yaratıcılıkları ile ilişkilerine nasıl yön vermeleri gerektiğini bilirler. Hassas fikirleri ve katı prensipleri ile onurlu ve kararlı bir şekilde davranırlar. Oldukça güvenilir arkadaşlardır.

Hayatlarındaki temel hedef ise duygularında, profesyonel yaşamında, beklenlerinde yani hayatının tümünde bir denge kurmaya çalışmaktadır.

İlişkilerinde ise oldukça sabırlı ve naziktir. Huzurlu ve rahat bir ortamda bulunmak isterler.

ETİKETLER