• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Dördüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı dördüncü evde yer alan kişiler özgür olmak kadar kendi evlerinde olduğu gibi daima güvende olduklarını bilmek isterler. Bu kişinin ailesindeki ilişkiler oldukça yoğun olabilir çünkü onlar sevdikleri kişiden çok şey beklerler.

Tartışmak ve kışkırtmak gibi gereksinimlere ihtiyaçları vardır bu yüzden bu özelliklerinin üstesinden gelmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Bu kişiler yoğun duygularını kontrol altına almak için bahçe işleri ile uğraşmalı ya da egzersiz yapmalıdır.

Güçlü yanları: Korumacı, Empatik ve evcimen
Olumsuz özellikleri: İç-güdüsel ve pasşf agresif
Tavsiye: Yakınındaki insanların ihtiyaçlarına daha özenli davranmalısın.
Ünlüler: Will Smith, Gerard Butler, Lenny Kravitz, Norah Jones.

Mars’ı dördüncü evde olan kişiler geçmişlerini sürekli olarak düşünürler ve bu yüzden sık sık uygunsuz davranışlarda bulunurlar. Bazen sadece canları istediği için kavga bile edebilirler bu yüzden etrafındaki kişiler onların tam olarak ne yaptığını çözümlemeyebilir.

Onlar için duygularını kontrol altında tutmak oldukça önemlidir çünkü etrafındaki kişiler onun çok fazla tutkulu olduğunu düşünerek ondan uzaklaşma isteğinde olabilir. Evleri içerisinde uğraşacakları her bir iş onların daha az duygularına yoğunlaşmasını sağlayacaktır.

Çok güçlü görüşleri vardır bu yüzden insanları zorlayabilir ancak böyle konularda daha fazla uzlaşmacı davranmaları gerekmektedir. İnsanlarla tartışmalar içerisine girmemek ve kendilerini kavga dışında bırakmak onların bu olumsuz tavrını değiştirmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Mars’ı bu yerleşime sahip olan kişilerin sıkı bir aile içerisinde büyümüş olma olasılıkları vardır ve bu yüzden sık sık aileleri ile tartışma içerisine girmektedirler. Erken yaşlarda evlerinden ayrılmak isteyebilir ve kendi ailesini kurmak isteyebilir.

Bu kişilerin pasif görünümleri altında büyük bir enerji yatmaktadır. İnançları ve istekleri çok güçlüdür ve bu özellikleri ile birçok kişiyi etkileyebilir. Ne kadar çok bağımsız ve hırslı olurlarsa o kadar çok başarılı olurlar.