• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Yay Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yükselen Yay burçları analiz etmek ve derine inmek isterler çünkü onlar yeni fikirler üretmeyi ve ‘bilge‘ görünmeyi çok severler!

Oldukça idealist bir yapıları vardır. Din, felsefe gibi konular onların ilgisini çeker ve onlarla ilgili olan gerçekleri keşfetmek isterler. Olayları hep farklı bir boyuttan gözlemlerler ve insanların karakterlerini incelerler. Adalet ve düzen ararlar.

Ruhsal olarak geniştirler ve kendilerini yeni durumlara ve fikirlere kolay bir şekilde adapte edebilirler. Özellikle eski düşüncelerini değiştirecek yeni fikirlerden ve yaklaşımlardan keyif alırlar. Sadece bir şeye sabitleşmeyi sevmezler.

Herkesin iyiliği için kendilerini feda ederler. Günlük yaşamdan kendilerini izole edebilirler bu da onlar içsel olarak gelişmesini sağlar. İnsanlar tarafından kabul edilmekle ilgilenmezler. Yeni ve farklı fikirleri ile kendi yalnızlıklarını daha güçlü görürler ve insanlara yardım etmek isterler.

Adalet ve merhamet konularının konuşulmaktan çok harekete geçirilmesini isterler.

İnsanlarla etkileşim kurmakta, iletişim kurmakta ve özgürce hareket etmekten keyif alırlar. Kısıtlanmalardan ve baskılardan hoşlanmazlar bu onları inanılmaz derecede öfkeli yapabilir.

İş yaşantılarında takım olarak çalışmaktan keyif alırlar. İnsanlarla iletişim kurmayı severler. Komik ve esprili kişilikleri ile kendilerini her ortamda sevdirirler.

Bağımsız ve sempatik kişilikleri ile oldukça iyimser bir yapıları vardır. Enerjilerini spor ve seyahat etmeye yöneltirler. Rutini sevmezler. Onlar için değişim oksijen gibidir. Çok coşkulu ve iyimser bir yapıları vardır.

 

Yükselen Yay Kişilik Özellikleri

Yükselen Yay burçları Jüpiter gezegeni tarafından yönetilmektedir. Onlar inanılmaz yardımseverler, canlı, sevimli ve coşkulu insanlardır. Geniş bir bakış açısına sahiptirler.

Yükselen Yay kişileri kendilerini ruhsal ve entellektüel anlamda sürekli geliştirmek isterler. Kendilerini sürekli metafiziksel ve felsefik sorular içerisinde bulurlar. Hayata idealist yaklaşırlar. Adil ve bilgelik için çabalayan bir dünya isterler.

Onlar daima harekete hazırdırlar. Sosyal, bağımsız, yeni fikirlere açık, değişimi seven insanlardırlar. Başkalarını derinden düşünürler bu yüzden etrafındaki insanların nasıl oldukları ile çok ilgilenirler. Dürüstlüğün ve nezaketin bir dünya için çabalarlar.

Yükselen Yaylar baskının her türlüsüne karşı çıkarlar. Macerayı, çeşitliliği ve değişimi sevdikleri için gezmekten keyif alırlar. Bu yüzden insanlarla kurdukları iletişim çok uzun sürmeyebilir. İnsanlarla birlikte işbirliği yapmak ve sosyalleşmeyi çok severler. İyimser yapıları onların fikirlerini ve hayallerini gerçekleştirmede yardımcı olacaktır.

 

Yükselen Yay Fiziksel Özellikleri

Yükselen yay burçları güçlüdür ve uzun boyları ile dikkat çekerler. Daima gülümserler ve kalın telli saçları vardır. Enerjik bir havaları vardır ve daima genç görünürler. Yaşlandıkça kilo alırlar. Atletik bir yapıları vardır.

ETİKETLER