• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’i Yay burcunda olan kişiler macera ve eğlenceye son derecede düşkündürler. Aşk konusunda ise sınırları yoktur. Küresel bir düşünce tarzları vardır. Değişik insanlarla tanışmayı severler.

Seyahat etmeye bayılırlar. Onlar bu hayatta daima öğrencidirler. Oldukça meraklıdırlar ve din, felsefe gibi konulara da oldukça meraklıdırlar. Girişimcilik konusunda oldukça iyidirler, onlar risk almaktan hiç korkmazlar. Ancak bir şeye girişmeden önce daha fazla çalışmaları gerekmektedir.

Tarzı: Şanslı ve sınırsız
Özellikleri: İyimser, maceraperest ve gerçeği arayan
Zayıflıkları: Bazen çok fazla saf
Tavsiye: Olumlu enerjilerini başkalarının işlerinden uzak tutmaya çalış
Ünlüler: Amy Winehouse, Marlon Brando, Jared Leto, Mila Kunis, Ben Affleck.

Takım olarak çalışmayı öğrenmeleri gerekmektedir. Daima dört bacak üstüne düşerler bu yüzden kötü durumlarla çok nadir karşılaşırlar. Onlar özgür ruhludurlar ve daima geleceği düşünürler. Yeni şeyler öğrenmeye çok heveslidir ve bu yüzden daima meşguldürler.

Yeni bir dil, meditasyon teknikleri öğrenerek zihinlerini daima genişletmek isterler Onlar daima seyahat etmeye hazırlıklıdırlar. Zodyak’ın en maceraperest kişileridir. Onlar yeni şeyler deneyimlemek ve farklı zorluklarla baş etmek isterler.

Onlar her şeyi keşfetmek isterler bu onların bu hayattaki en büyük amaçlarından birisidir. İyimserdirler, daima risk almak ve bilmedikleri heyecan dolu bir bilinmeyene atlamak isterler.

Eğer hayatta etkili olmak istiyorlarsa daha çok araştırma yapmaları lazım. Doğruyu bulduklarını sandıkları an kendini beğenmiş olabilirler. Çok fazla seyehat etmeleri lazım eğer büyük resmi görmek istiyorlarsa.

ETİKETLER