• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2,20 out of 5)
    Loading...

Boğa erkeği ve Balık kadını arasındaki ilişki oldukça büyüleyici ve şefkatlidir. Boğa erkeği, Balık kadını için elinden geleni her şeyi yapmak ister. Rahatlığı ve ilgiyi seven Balık kadını ile Boğa erkeği çok uyumlu bir ikili olacaktır.

Oldukça hassas ve ilgili olan Boğa erkeği ve Balık kadınının ortak noktası çoktur ve bu yüzden derin bir bağ kuracaklar ve çok iyi anlaşacaktır.

İkisi de kendilerini ilişkilerine adayacak ve birbirlerine sadık olacaktır. Problemler olduğunda ise kaçmayı tercih etmeyeceklerdir. Boğa erkeği, Balık kadınına karşı çok sahiplenici olmayacaktır çünkü Balık kadını çok fazla dışarı çıkmayı ve flörtleşmeyi sevmez.

Soğuk kış günlerinde ikisi de battaniye altına girip müzik dinleyip ya da sabahlara kadar konuşacaklardır. Boğa erkeği romantik davranışlarda bulunmayı çok sever, Balık kadını ise bu hareketlerden çok hoşlanır.

Balık kadını oldukça sezgiseldir. Romantik ve hayalperesttir. İkisi de parti canavarı değildir onlar genelde evde takılmayı, yemek yapmayı ve film izlemeyi tercih ederler.

Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeğinin belli kriterleri vardır. Söz konusu insanların kişilikleri olduğunda ise merak etmeyi hiç sevmez. Balık kadını ise diğer insanların duygularını önemser ve onları parça parça keşfetmeyi sever.

İkisi de farklı gerçeklere inanıyor ve bu da onları birbirinden ayıran bir özelliktir. Örneğin: Boğa erkeği söylediği şeyin doğruluğundan emin olana kadar konuşmaz ve görüşünü ifade ettikten sonra ise görüşüne bağlı kalacak ve asla fikrini değiştirmeyecektir.

Balık kadını ise hissettiklerini dile getirir ve biraz daha uyumludur. Onun kafasında daima yeni bilgilere ve farklı bakış açılarına yer vardır. Bu da onu oldukça renkli bir kişilik yapar.

Balık kadını son derece hassas ve hayalperesttir. Boğa erkeği ise oldukça mantıkçıdır. Bu yüzden Boğa erkeği zaman zaman Balık kadınını üzebilir.

Boğa Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Balık kadını duygulara çok önem verir ve bu da onu hemen hemen her türlü insanla yakınlaşmasını sağlamaktadır. Boğa erkeği ise duygusal olarak insanları anlayamaz.

Balık kadını çok fazla hayalperesttir ve kafasında kurduğu hayal dünyasına kendisini fazla kaptırarak panik geçirebilir. Bu yüzden Boğa erkeğinin onu duygusal olarak rahatlatması lazım.