• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova burcu erkeği ve Oğlak burcu kadınının çok fazla ortak yönü yoktur ancak onların farklılıkları birbirlerine aşık edecektir. Bu çift daima birbirlerini şaşırtacak ve etkileyecektir. Durumlara olan bakış açıları çok farklıdır ve bu yaklaşımlarından dolayı bu ikili birbirine hayran olacaktır.

Oğlak kadını, Kova erkeğine daha fazla gerçekçi olması konusunda yardımcı olacaktır. Kova erkeği ise Oğlak kadınına farklı düşünmeyi öğretecektir. Bu ikilinin randevuları ise oldukça sıra dışı ve büyüleyici olacaktır.

Oğlak kadınının ketum, her şeyi kendisine saklayan bir yapısı vardır bu yüzden herkesle kolay bir şekilde anlaşır. Aynı zamanda oldukça eğlenceli ve güvenilir bir arkadaştır bu yüzden herkesle bir bağ kurabilir. Oğlak kadını hırsı ve kararlılığı ile Kova erkeğini etkilemeyi başaracaktır.

Bu ikili ilk kez bir araya geldiğinde hayallerinden bahsedecektir. Kova erkeğinin analitik yapısı, Oğlak kadınının gerçekçi tutumu ile birleştiğinde bu ikili birbirleriyle kolay bir şekilde iletişim kuracak ve birbirlerini anlayacaktır.

İkisi de kolay pes etmez bu yüzden daima birbirlerini takdir edecektir. Kısacası, Oğlak kadını ve Kova erkeği oldukça iyi bir yaşayabilir. Partnerine bağlı olan Oğlak kadını özellikle Kova erkeğinin fikirlerine bağlı kalıp onları gerçeğe dönüştürmesinden etkilenecektir.

Olumsuz Özellikleri

Bu çift birbirlerinin düşünce tarzlarına önem vermediği zaman problemler yaşamaya başlayacaktır. Kovalar daima gelecek için planlar yapar bu yüzden onların şu ana odaklanmaları ve fikirlerini pratiğe geçirmeleri oldukça zordur. Bu yüzden Oğlak kadını bazen Kova erkeğini sadece ‘düşünen’ olarak görebilir ve ‘uygulayıcı’ olmadığı için onu eleştirebilir.

Oğlaklar yaşamda bir şeyler başarmaya odaklıdır bu yüzden büyük resme odaklanamazlar. Kovalar ise sadece istedikleri şeyleri yaparlar bu yüzden Oğlak kadını, Kova erkeğinin saçma düşündüğünü düşünebilir.

Kova Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Kova erkeği, Oğlak kadınının gelecek hakkında kaygıları olmasını anlamaya çalışmalıdır. Bu ikili birbirleriyle daha çok konuşmalı ve daha çok açmalıdır. Ayrıca Oğlak kadını, Kova erkeğinin yaşama bakış açısına saygı duymalıdır ve esnek olmalıdır.