• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Beşinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü beşinci evde yer alan kişiler sevimli insanlardan etkilenir. Kaba insanlardan hiç hoşlanmayan bu kişiler daima etraflarında kibar insanların olmasını ister. Sanata karşı yetenekleri vardır. Ancak bu kişilerin her şeyi abartma eğilimi vardır bu yüzden alkol, cinsellik ve alışveriş gibi alışkanlıklarını abartarak başına iş açabilir.

Bu kişiler oldukça sadıktır ve hayatı boyunca sadece bir kişiyle birlikte olmak ister. İlgili ve şefkatli bir partnerdir ve asla birisini aldatmaz. Bir kez sevdikleri zaman dünya onun için durur. Aynı zamanda çocukları da çok severler ve bu yüzden harika bir ebeveyn olurlar.

Güçlü yanları: Sanatsal, büyüleyici ve şakacı
Olumsuz özellikleri: İnatçı ve memnun edilmesi zor
Tavsiye: Her yaşın getirdiği ayrıcalıkların tadını çıkar.
Ünlüler: Megan Fox, Prince William, Jared Leto, Robbie Williams, Eva Longoria.

Venüs’ü beşinci evde olan kişiler kendilerini sosyal, romantik ve sanatsal açıdan ifade etmek ister. Aşkı ve pozitifliği seven bu kişiler oldukça popülerdir. Dramatik bir yapıları vardır ve daima ilgi odağında olmak isterler. Sanatı takdir etseler de kumar gibi kötü bir alışkanlığa sahip olabilir.

Çocukları çok severler ve bundan dolayı harika bir ebeveyn ve dede – büyükanne olurlar. Aşkı çok severler bu yüzden aşık olmaya çok erken yaşlarda başlayabilir. Aşka düştükleri zaman ise oldukça tutkulu ve garip bir insana dönüşürler. Birisinin hayatının merkezinde olmak ister ve bu gerçekleştiğinde ise dünyanın en mutlu insanı olurlar.

Bu kişiler zihinlerinde yer alan düşüncelerini sanat yolu ile ifade etmek isterler. Müzik yapmak ya da sanat dallarından birisi ile uğraşmak bu kişilere çok yardımcı olacaktır. Keyifli ve neşeli olmayı severler ve aşk hayatları bu kişilerin büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Egoist olabilirler bu yüzden çevresindeki kişiler tarafından yeterince ilgi göremediğinde ve iltifat alamadığında kendisini mutsuz hissedecektir. Çevresindeki insanların onun için ne düşündüğü bu dünyadaki en önemli şeydir. Eğer Venüs burada kötü bir konumda ise bu kişi daldan dala atlayan bir kişi olabilir ve aldatma eğilimi gösterebilir.