• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Beşinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Mars‘ı beşinci evde olan kişilerin daima yaratıcı olmaya ihtiyaçları vardır. Bu kişiler enerjilerini sürekli olarak hayal gücü gerektiren işlere vermesi gerekmektedir. Risk almayı severler ve tahmin etmede çok iyi oldukları için kumarda da şansları iyidir.

Spor yapmak ya da insanları eğlendirmek gibi konular onları heyecanlandırır. Çocukluklarında aileleri ile sık sık kavga ederler çünkü bencildirler. Çekici ve tenseldirler bu yüzden karşı cinsi etkilemede çok iyidirler.

Güçlü yanları: Tensel, eğlendirici ve rekabetçi
Olumsuz özellikleri: Dik başlı ve yüzeysel
Tavsiye: Aynı şeylere bağlanmak yerine yeni şeyler denemelisin.
Ünlüler: George Clooney, Sharon Stone, Emma Watson, Zayn Malik.

Beşinci evinde Mars olan kişilerin kendisini göstermeye ihtiyacı vardır. Onların rekabetçi olan tutumları ise daima onların avantajıyla sonuçlanacak bir durumdur. Seksüeldirler ve daima romantik arzuları vardır. Onlar için aşk çok önemlidir.

Bu kişiler aynı zamanda sevmedikleri şeyleri yapmak istemezler bu yüzden onları iyi hissettirmeyen şeyleri erteleme gibi eğilimleri vardır. Kendilerini hayatlarında olduğu kişiye adamaları çok yüksek bir ihtimaldir. Eğlenceli, romantik ve aynı zamanda aktiftirler.

Cesur olan bu kişiler aynı zamanda risk almaya isteklidirler. Kendilerinden emin bir görünümleri vardır ve olabildiğince eğlenmek isterler. Atletik, telaşlı ve aceleci bir tavırları olabilir. İlginin merkezinde olmayı severler bu yüzden yaratıcılık gerektiren projelerde yer almak isterler.

Enerjilerinin bir çoğunu çocuklarına ve ailelerine harcarlar. Sıkı çalışırlar bu yüzden tiyatroya yetenekleri olabilir. Risk almaktan korkmayan yapıları onları aynı zamanda harika bir lider yapmaktadır. Ancak Mars’ın buradaki konumu aynı zamanda onları bir zorbaya da dönüştürebilir bu yüzden diğer insanlara karşı daha hassas davranmayı öğrenmelidirler.

Çok samimidirler bu yüzden hiçbir zaman ilk adımı atmaktan korkmazlar. Mars’ın bu pozisyonu onları oldukça sempatik bir bireye dönüştürecektir bu yüzden bu kişiler çok kolay kalp kazanırlar.