• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Terazi kadını arasındaki ilişki çok romantik, dengeli ve sakin olacaktır. Uzaktan bakan insanlar onların birbirleri için yaratıldığını düşünecektir.

Terazi kadını, Terazi erkeğiyle birlikte her şey hakkında konuşmaktan büyük bir keyif alacaktır. İkisi de partilerin aranan isimleridir ve yakın dostları da bu ikilinin birlikteliğinden büyük keyif alacaktır. Bu çift sanki bir bütün gibidir.

Birlikteyken bu çift rahat bir yaşam ve finansal anlamda sabit bir gelir elde etmek için çok çalışacaktır. İkisi de önemli tarihleri ve özel etkinlikleri hatırlayacaktır. İkisinin de harika bir zevki vardır ve birbirlerine muhteşem romantik ve pahalı hediyeler alacaklardır.

Bazı kişiler Terazi çiftinin ilişkisini yüzeysel düşünebilir bunun nedeni de onların ‘mükemmel ilişki’ yaşıyormuş gibi bir imaj çizmeleridir ancak bu yanlış. Bu çift dışarıdan iyi görünmeyi sever.

Teraziler için yeni yerler görmek ve dışarda bir şeyler yapmak çok önemlidir. İlişkilerinde bu yüzden sık sık dışarıda vakit geçirecektir. İkisi de flörtöztür ancak asla birbirlerinden şüphe etmez. Çünkü ikisi de aslında arkadaş canlısıdır, bunun nedeni budur.

Olumsuz Özellikleri

Terazi çiftinin ilişkisinde de zamanla oluşan problemler göze çarpar. İkisi de kararsızdır bu yüzden bu çift bir karar verme aşamasında oldukça zorlanacaktır. Aynı zamanda ikisinin de biraz aklı havadadır.

İkisi de lüks ve güzel olan her şeye meraklıdır bu da onları finansal olarak oldukça savurgan birisi yapabilir. Bundan dolayı da bu çiftin parası çabuk bitebilir ardından ise tartışmalar başlayabilir.

Teraziler ilerleyen zamanlarda ilişkiden sıkılabilir çünkü ikisi de dengeli ve uyumludur bu da onların yaşamında bir renk yaratmayabilir.

Terazi Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Bu ilişkide ikisinden birisi de lider rolünü üstlenmelidir böylelikle ikisi içinde karar verme sorunu ortadan kalkacaktır aynı zamanda daima yapacak farklı şeyler bulmalıdır aksi takdirde ikisi de birbirini zamanla sıkıcı bulacaktır.

Bu ilişkiyi daima canlı tutmaları gerekir. İkisi birlikte farklı yerlere gitmeli ve değişik tecrübeler kazanmalıdır.