• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Aslan Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Mars‘ı Aslan burcunda olan kişiler oldukça etkileyici, dinamik ve şakacı kişilerdir. Daima önde olurlar ve zor zamanlarında sevdiklerinin yüzünü güldürürler.

Oldukça cömerttirler ve sevgilerini sık sık hareketleri ile belli ederler. Dışarıdan ne kadar çok eğlenceli ve pozitif görünselerde aslında içten içe bir güvensizlik yaşamaktadırlar ve oldukça da hassastırlar. Onların büyük bir egoları vardır.

Tarzı: Özgüven sahibi ve şakacı
Özellikleri: Enerjik, cesur ve karizmatik
Zayıflıkları: Egoist, kurban edici ve otorite karşıtı
Tavsiye: Hareket etmeden önce bir adım geride dur ve bekle.
Ünlüleri: Hugh Laurie, Jose Mourinho, Clive Owen, Brittany Murphy.

Eğer Mars’ı Aslanda olan birisiyle anlaşmak istiyorsanız onları sık sık övmeniz gerekebilir. Onlar takdir edilmeyi çok severler.

Oldukça da etkileyici ve gürültülüdürler. Fark edilmeyi severler ve bunun için her şeyi yaparlar. Onlar için yaşam eğlence ve yeni maceralar için sonsuz bir arama yeridir.

Her zaman iyi hissetmek isterler. Drama’da ustadırlar herkesin önünde ağlarlar ve gülerler. Kavgaları bile toplum içinde olur. Tutkulu bir kişilikleri vardır.

Doğuştan liderdirler. Hem evlerinde hem de iş yerlerinde onların sözü geçer. İlişkilerinde ise sevgilerini sürekli belli etmek isterler. Sahiplenici ve kıskanç olabilirler ancak bunu göstermezler. Romantik ve eğlenceli bir partnerdirler.

Egoist olduklarından dolayı bazen insanları rahatsız edebilirler. Sadıktırlar ve ilişkilerinin ciddi olmasını isterler.

ETİKETLER