• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Dördüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Merkür’ün bu yerleşimi insanlara bir kaç dakikalık bir düşünmenin sonrasında birden bire harika fikirlerle gelmelerini sağlar.

Doğum haritasının dördüncü evinde Merkür ile doğan insanlar sabit bir evden gelen sahip olma hissini yaratmak ve beslemek için bütün emeklerini ve zamanlarını evlerini korumaya adayan birer ev kuşlarıdır. Ebeveynlik rollerini sanki bunu yapmak için doğmuş gibi harika bir şekilde oynayacaklardır. Belli ki bir Merkür insanı olduklarından çocuklarıyla olan ilişkilerinde eğitim ve öğrenme en üst sıralarda yer alacaktır.

Merkür Dördüncü Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Maceracı, dış merkezli ve bilgili.

Zayıf Yanları: Kötümser ve dengesiz.

Tavsiye: Her zaman nedensellikle bir şeyleri çözmeye çalışmamalılardır, ayrıca sezgilerini de dinlemelilerdir.

Ünlüler:  Jennifer Aniston, Harry Styles, Drake, Megan Fox, Jay-Z.

Bu evin sakinleri aynı şeyleri sürekli yapmayı sıkıcı ve rahatsız edici bulabilirler. Örneğin, günlük işleri sıkıcı bulabilirler, ama zamanla yapması daha da kolaylaşacaktır hatta eğlenceli gelmeye bile başlayacaktır.

Evde bile olsalar, bu evdeki insanlar evlerinde öylece hiçbir şey yapmadan sessiz bir şekilde duramayacaklardır. Bu onlar için bir seçenek bile değildir. Bir şeyler onların akıllarını meşgul etmelidir, bu bir sesli kitap olabilir, radyodan müzik dinlemek olabilir, ya da onların ev işlerinin sıkıcılığından dikkatini dağıtacak herhangi bir şey.

Bu insanlar birer gezgindirler, maceracıdırlar. Her zaman zamanlarını meşgul edecek bir şeylere bakmaya çalışırlar.