• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Mars‘ı Oğlak burcunda olan kişiler oldukça gerçekçidirler, ilizyonlara ve sahte umutlara kendilerini kaptırmazlar. Oldukça gerçekçidirler ve hep gerçekçi şeyler isterler.

Pratiktirler ve hedeflerini kolay bir şekilde gerçekleştirirler. Çalışkan ve azimli olmalarını söylemeye gerek bile yok. Birçok insan onları bağımsız ve havalı olarak tanımlar. Öfkelerini kaybetmelerine izin vermezler.

Tarzı: Dikkatli ve çalışkan
Özellikleri: Gayretli, stratejik ve iradeli
Zayıflıkları: İşkolik, aşırıya kaçan ve acımasız
Tavsiye: Bir gecede büyük değişimlerin olmasını bekleme
Ünlüleri: Usain Bolt, David Guetta, Jessie J, Jerry Seinfeld.

Eğer birisi onları kızdırıyorsa onlardan intikam almazlar çünkü onlar için en iyi cevap başarmaktır. Kimse onları durduramaz. Hırslı yapıları vardır ve yapacakları her şeyde başarılı olurlar.

Kendilerini bir hedefe verdiklerinde başarmak için her şeyi yapacaklardır. Başarı odaklı yapılarından dolayı onlar iyi birer liderdirler.

Ancak dikkat etmeliler çünkü işkolik olabilirler. Başarana kadar yorulmadan çalışırlar. Aynı zamanda güzel bir evleri vardır. Zodyak’ın en sadık burçları arasında yer almaktadır. Partnerleri ise onun başarıya olan açlığını anlamlı ve yaşamı boyunca ona destek olmalıdır.

Oldukça sabırlı ve dayanıklıdırlar, daima kontrol altında olmak isterler ve kolay bir şekilde sinirlenmezler. Kararlılıkları ile hırslı oldukları konuları kolay bir şekilde gerçekleştirirler.

İş yaşamlarında oldukça özgüvenlidirler ancak aşk hayatlarında ise tam tersidir. Direkt ve gelenekseldirler, partnerlerine verdikleri kadarını almak isterler. Uzun süreli bir ilişkide yer almak isterler. Ancak mükemmel eşini bulana kadar beklemek ve kariyerine odaklanmak isterler.

ETİKETLER