• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa erkeği ve Koç kadınının ilişkisi bağımsızlık ve kendine güvenme üzerine olacaktır. İki burç da kedi ihtiyaçlarına ve hayallerine konsantre olacak ve geri kalan her şeyi unutacaktır.

İkisi de son derecede inatçıdır ve yaşam böyle tutunmaktadırlar. Eğer ilişkilerine de yoğunlaşırlarsa Zodyak’taki en uzun süreli ilişkiyi yaşayabilirler.

Koç kadını son derece bağımsız ve meşguldür. Zekidir ve yarışmayı – kazanmayı çok sevmektedir. Aşık olduğunda ise liderlik konumunda olmak ister. Boğa erkeği ile birlikte olduğunda ise korumacı ve destekleyici olabilir. Boğa erkeğinin aşka olan yaklaşımı, Koç kadınına ilginç ve sıcak gelecektir.

İlişkide ilk adımı atan Koç kadını olabilir çünkü Boğa erkekleri böyle konularda pasif olmaları ile ünlüdür. Lider olarak doğan Koç kadını ilişki süresince lider olmak isteyecektir.

Boğa erkeği onu sakinleştirecek ve yaşamın çok sıkıcı olmadığını ona gösterecektir. Onların birlikte olması son derece kolay olacaktır çünkü duygusal olarak bağ kurabileceklerdir.

Olumsuz Özellikleri

Eğer ilişkide sağlam adımlar atmak istiyorlarsa Koç kadınının biraz daha işleri ağırdan alması gerekmektedir. Eğer Boğa erkeğinin zevk aldığı şeylerden keyif almayı bilirse onun için daha kolay olacaktır.

Boğa erkeğinin dileği birisiyle bir gelecek kurmaktır. Diğer bir yandan Koç kadını ise sadece daha fazla eğlenmek istemektedir. Koç kadını neşeli ve deneyimlere açıktır. Boğa erkeği, Koç kadınının biraz yüzeysel ve kararsız olduğunu düşünecektir ve bu davranışından rahatsız duyacaktır.

Boğa erkeği evde vakit geçirmeyi ve her akşam film izlemeyi sever, Koç kadını ise arkadaşları ile dışarı çıkmaktan ve mümkün olduğunca çok içmekten keyif alır. Koç kadını, Boğa erkeğine sahiplenici davranabilir ancak aynısını Boğa erkeğinden yapmasından ise rahatsızlık duyacaktır.

Boğa Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Koç kadını ve Boğa erkeği ilişkisinin başarısız olması için hiçbir neden yoktur. İki burç da oldukça dürüst ve açık sözlüdür bu yüzden enerjilerini boşa harcamayacaktır.

Koç kadını bağımsız olmayı sever eğer Boğa erkeğinin güvenini yeterince kazanırsa, Boğa erkeği onu sıkmayacaktır.

Çok iyi iletişimcidirler, problem olduğu zaman bunu kolay bir şekilde tartışabilir ve çözebilirler. Eğer biraz çaba gösterebilirlerse ikisinin de harika bir ilişkisi olacaktır.